Andrej Šiftar - delegacije 2012/2013

17.10.2012 - POKAL SLOVENIJE - KEMA PUCONCI : PREVALJE, ŠD EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 19:00, 2.SODNIK
20.10.2012 - 3.DOL - V - Ž - 4. KROG, ŽOK ZM LJUTOMER : MOZIRJE, OŠ IVAN CANKAR LJUTOMER, 19:00,1.SODNIK
21.10.2012 - PRVENSTVO ST. DEKLICE - KVALIFIKACIJE - SKUPINA "K", 2.KROG,  ŠIC LJUTOMER, 10:00, SODNIK
23.10.2012 - DŠI OBČINE MURSKE SOBOTE, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
27.10.2012 - 3.DOL - V - Ž - 5.KROG, ŽOK ZM LJUTOMER : MEŽICA, OŠ IVAN CANKAR LJUTOMER,19:00, 1.SODNIK
07.11.2012 - POKAL SLOVENIJE 1/4 FINALE - PANVITA POMGRAD : SALONIT ANHOVO, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.11.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK
28.11.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, 13:00, SODNIK
05.12.2012 - OSNOVNOŠOLSKO, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK
08.12.2012 - 3.DOL - V - Ž - 11.KROG - ŽOK ZM LJUTOMER : FORMIS II, OŠ LJUTOMER, 19:00,  2.SODNIK
11.12.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK
15.12.2012 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - " TURNIR 21 ", OSNOVNA ŠOLA I.  MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
16.12.2012 - PRVENSTVO ST. DEKLICE,KVALIFIKACIJE, SKUPINA "L", OŠ DVOJEZIČNA OŠ LENDAVA, 10.00, SODNIK - ZAPISNIKAR
11.01.2013  - MED.OSNOVNOŠOLSKO - ST.DEČKI, OŠ III. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK
17.01.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 12:00, SODNIK
20.01.2013 - "A" LIGA KADETINJE VZHOD 2, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.01.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ III. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK - PRELOŽENO
26.01.2013 - 3.DOL - V - Ž - 16.KROG -  ŽOK ZM LJUTOMER : KLS LJUBNO, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 1.SODNIK
02.02.2013 - 1.DOL - M - MODRA 1.KROG, PANVITA POMGRAD : SALONIT ANHOVO, ŠD OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, LINIJSKI SODNIK
16.02.2013 - 3.DOL - V - Ž - 19.KROG - ŽOK ZM LJUTOMER : SLOVENJ GRADEC II, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 2.SODNIK
23.02.2013 - 1.DOL - M - MODRA SKUPINA, 7.KROG, PANVITA POMGRAD : CALCIT VOLLEYBALL, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 20:00, LINIJSKI SODNIK
28.02.2013 - SREDNJEŠOLSKO 1/4 FINALE - DIJAKI, ŠD ŠIC LJUTOMER, 9:00, SODNIK
02.03.2013 - 3.DOL - V - Ž - 21.KROG - ŽOK ZM LJUTOMER : PREVALJE II, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 2.SODNIK
05.03.2013 - SREDNJEŠOLSKO 1/4 FINALE - DIJAKINJE,GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, 9:00, SODNIK
07.03.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 12:00, SODNIK
13.03.2013 - 1.DOL - M, 1/4 FINALE KONČNICE, PANVITA POMGRAD : MARIBOR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, LINIJSKI SODNIK
23.03.2013 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - REPASAŽI - 5.KROG, EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
06.04.2013 - 1.DOL - M - ZA 3. MESTO, PANVITA POMGRAD : ASTEC TRIGLAV, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 20:00, LINIJSKI SODNIK
20.04.2013 - STAREJŠE DEKLICE, "B"LIGA, SKUPINA "H", ŠD IVAN CANKAR  LJUTOMER, 10:00, SODNIK
22.04.2013 - SREČANJE TREH MEST : LENDAVA, VARAŽDIN, ZALAEGERSZEG, DVORANA  DVOJEZIČNE SREDNJE ŠOLE LENDAVA, 9:30, SODNIK
18.05.2013 - SLOVENIJA : NEMČIJA, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 18:00, LINIJSKI SODNIK
19.05.2013 - STAREJŠE DEKLICE - "TURNIR ZA 21 MESTO", OŠ II. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR