Andrej Šiftar - delegacije 2013/2014

18.09.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA, KEMA PUCONCI, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:30, SODNIK
25.09.2013 - 3. KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI : SANTANA LOGATEC, OŠ BELTINCI, 18:00, 1. SODNIK
28.09.2013 - MAXIMUSOV TURNIR - PANVITA POMGRAD . FINO KAPOSVAR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 15:00, 1.SODNIK
06.10.2013 - ST. DEČKI, KVALIFIKACIJE, SKUPINA " F ", OŠ I. MURSKA SOBOTA, 09:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.10.2013 - 2. DOL ženske - V ,  2. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
26.10.2013 - 3. DOL ženske -V, 3. krog , ŽOK ZM Ljutomer : Formis II, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1.SODNIK
10.11.2013 - Kadetinje - kval. - skupina "I", ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
16.11.2013 - 3. DOL ženske,5. krog,  ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer,19:00, 2. SODNIK 
19.11.2013 - DŠI OBČINE MURSKA SOBOTA, ŠD OŠ I; 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
27.11.2013 - 1/4 finale POKALA, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
01.12.2013 - St.deklice - kval. - skupina "H", 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer,10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
07.12.2013 - 3. DOL ženske, 8. krog , ŽOK ZM Ljutomer : Črna, ŠD ŠIC  Ljutomer, 19:00, 1.SODNIK
08.12.2013 - Kadetinje - kval. - skupina "I", 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
10.12.2013 - ST. DEKLICE, SEKTORSKO TEKMOVANJE, OŠ III. Murska Sobota, 13:00, SODNIK
14.12.2013 - MALA DEKLICE - 1. krog - REPASAŽI, turnir »27«, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
14.12.2013 - 3. DOL ženske, 9. krog , ŽOK ZM Ljutomer : Turbina, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 20:00, 2.SODNIK
17.12.2013 - SEKTORSKO ST. DEKLICE, ŠD OŠ Apače, 12:00, SODNIK
09.01.2014 - PODROČNO TEKMOVANJE OSNOVNIH ŠOL, OŠ I., Murska Sobota, 12:30, SODNIK
11.01.2014 - MINI DEKLICE - 1. krog, turnir »1« , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
11.01.2014 - 3. DOL ženske, 10. krog, ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Vuzenica, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1.SODNIK
01.02.2014 - 3. DOL ženske, 13. krog, ŽOK ZM Ljutomer : Mežica, ŠD ŠIC Ljutomer,19:00, 1. SODNIK 
02.02.2014 - ST.DEKLICE - "B" liga - skupina "F", 2. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava,10:00, SODNIK 
26.01.2014 - KADETINJE - "A" liga - VZHOD 2, 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
08.02.2014 - MINI DEKLICE - 1. krog repasaž, turnir »25«, ŠD ŠIC Ljutomer, 9:30, ZAPISNIKAR
08.02.2014 - 2. DOL ženske, 14. krog, M.Sobota : Kajuh Šoštanj, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
15.02.2014 - 1. DOL moški, 6. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
01.03.2014 - 1. DOL moški, 10. krog, Panvita Pomgrad : Lunos Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
08.03.2014 - MINI DEKLICE - 2. krog repasaž, turnir »36« , Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR 
15.03.2014 - MALA DEKLICE - 2. krog - za mesta, turnir »76«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
29.03.2014 - MALA DEKLICE - 3. krog – za mesta, turnir »80«,OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
06.04.2014 - KADETINJE, »za 9. mesto«,OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
09.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
13.04.2014 - St.DEKLICE - "A" liga - VZHOD 1, 6. krog, ŠD ŠIC Ljutomer,10:00, SODNIK 
23.04.2014 - MALA ODBOJKA, OŠ I., Murska Sobota, 12:30, SODNIK
10.05.2014 - MINI ODBOJKA – deklice – polfinale, turnir »51«, OŠ I., Murska Sobota, SODNIK