Andrej Šiftar - delegacije 2014/2015

06.09.2014 - TURNIR ŽOK KEMA PUCONCI, ZELENA DVORANA PUCONCI, 10:00, SODNIK
09.09.2014 - ŠOLSKO REPUBLIŠKO 1/2 FINALE - ODBOJKA NA PESKU, ŠPORTNI PARK BELTINCI, 10:00, SODNIK
09.09.2014 - ŽOK KEMA PUCONCI : FORMIN, ZELENA DVORANA PUCONCI, 18:30, 1. SODNIK
22.09.2014 - MLADINKE - predkrog skupina “F” - 1. igrišče, Zelena dvorana Puconci, 16:00, SODNIK
01.10.2014 - Pokal 2. krog, ŽOK Ljutomer : Kema Puconci II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
08.10.2014 - Pokal 3. krog, Radenci : Lunos Maribor II, ŠD Radenci, 18:00, 1. SODNIK
15.10.2014 - Pokal 4 krog, OK Radenci : Hoče, ŠD Radenci, 19:30, 2. SODNIK
22.10.2014 - Pokal, 1/8 finala - 1. tekma, Kema Puconci : Benedikt, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
25.10.2014 - 3. DOL ženske, 2. krog , ŽOK Ljutomer : Črna, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
08.11.2014 - 3. DOL ženske, 3. krog, Kema Puconci II : Turbina, Zelena dvorana Puconci, 16:30, ZAPISNIKAR
09.11.2014 - STAREJŠE DEKLICE, Q-skI - 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
14.11.2014 - 2. DOL ženske, 4. krog, ŽOK Mislinja : Nova KBM Branik II, OŠ Mislinja, 19:00, 2. SODNIK
15.11.2014 - 3. DOL moški, 4. krog, OK Radenci : Turbina, ŠD Radenci,19:00, 1. SODNIK 
30.11.2014 - KADETINJE, Q-skK - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK 
13.12.2014 - 3. DOL ženske, 8. krog , ŽOK Ljutomer : Mežica, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
11.01.2015 - STAREJŠE DEKLICE - A liga - vzhod 1, 1. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
13.01.2015 - šolska tekmovanja (četrt., polf., fin. - dvorana), Četrtfinale za DIJAKE, Gimnazija M.Sobota, 09:00, SODNIK
16.01.2015 -  ŽOK KEMA PUCONCI : ŽOK SLOVENJ GRADEC, PRIJATELJSKA TEKMA,  Zelena dvorana Puconci, 18:45, SODNIK
17.01.2015 - 3. DOL moški, 10. krog, OK Radenci : OK Mislinja, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
21.01.2015 - 1. DOL moški, 1. krog - modra, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
23.01.2015 - 2. DOL ženske, 11. krog, Swatycomet Zreče : Mozirje, ŠD Zreče, 18:30, 1. SODNIK
24.01.2015 - MALA DEKLICE - 2. krog - repasaž, turnir »39«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
30.01.2015 - 3. DOL ženske, 12. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK Vuzenica, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
31.01.2015 - 2. DOL ženske, 12. krog, Benedikt : Swatycomet Zreče, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
07.02.2015 - MALA DEKLICE - 3. krog - repasaž, turnir »48«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
14.02.2015 - MINI - DEKLICE, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
14.02.2015 - 3. DOL moški, 14. krog, OK Radenci : OK Vuzenica, ŠD Radenci, 20:00, 1. SODNIK
28.02.2015 - 2. DOL ženske,  15. krog, ŽOK Sobota : ŽOK Mislinja, OŠ II., Murska Sobota, 17:00, 2. SODNIK
05.03.2015 - 2. DOL ženske, 13. krog, Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja, Draš center, Maribor, 18:45, 1. SODNIK
07.03.2015 - 2. DOL ženske, 16. krog, Nova KBM Branik II : ŽOK GM mobil Ptuj, Draš center, Maribor, 14:00, 1. SODNIK
07.03.2015 - 3. DOL moški, 16. krog, OK Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 20:00, 2. SODNIK 
21.03.2015 - 1. DOL moški, 1. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
22.03.2015 - KADETI - B liga SKUPINA A, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
29.03.2015 - STAREJŠI DEČKI - B liga - skupina A, 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
18.04.2015 - 1. DOL moški, 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
23.05.2015 - PRIJATELJSKE TEKME, Zelena dvorana Puconci, 11:00, SODNIK