Andrej Šiftar - delegacije 2015/2016

21.08.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA  Panvita-Pomgrad: USA, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 1. SODNIK
28.08.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA Panvita Pomgrad : Slo U21 , OŠ I., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK 
08.09.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA Puconci : Aliansa, Zelena dvorana Puconci, 19:00,  1. SODNIK
16.09.2015 - ODBOJKA NA PESKU - OSNOVNE ŠOLE, ŠP Beltinci, 10:00, SODNIK
23.09.2015 - Pokal 2. krog, Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 18:00, 1. SODNIK
25.09.2015 - TURNIR PUCONCI, KEMA PUCONCI – MLADOST MONTER, Zelena dvorana Puconci,17.00, SODNIK
25.09.2015 - TURNIR PUCONCI, GRAZ - MLADOST MONTER, Zelena dvorana Puconci, 18.30, SODNIK
25.09.2015 - TURNIR PUCONCI,  KEMA PUCONCI – GRAZ, Zelena dvorana Puconci, 20.00, SODNIK
27.09.2015 - MLADINKE - območno prvenstvo, skupina “G” - 2. igrišči, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
14.10.2015 - Pokal 1/8 finala, Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec, Zelena dvorana Puconci, 19.00, 2. SODNIK
16.10.2015 - 2. DOL moški, 1. krog , PRO Volley : SEP Mokronog, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
24.10.2015 - 2. DOL ženske, 2. krog , Prevalje : ŽOK Mislinja, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
06.11.2015 - 2. DOL moški, 3. krog , PRO Volley : Črnuče, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK 
07.11.2015 - 2. DOL moški, 3. krog , Črna : KEKOOprema Žužemberk, OŠ Črna, 19:00, 2. SODNIK
08.11.2015 - KADETINJE - kvalifikacije - skupina B, 3. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
14.11.2015 - 3. DOL ženske, 4. krog , M.Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
19.11.2015 - DŠI - SINDIKALNE TEKME, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, SODNIK
21.11.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
21.11.2015 - 2. DOL ženske, 5. krog, Benedikt : Kajuh Šoštanj, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
28.11.2015 - 2. DOL ženske,  6. krog, Swatycomet Zreče : Mozirje, ŠD Zreče, 18:00, 2. SODNIK
02.12.2015 - Pokal - moški - 1/4 finale - 2. tekma, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
04.12.2015 - 2. DOL ženske, 7. krog , ŽOK GM mobil Ptuj : Prevalje, ŠD Gimnazija Ptuj, 19:30, 1. SODNIK
05.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
06.12.2015 - STAREJŠE DEKLICE - kvalifikacije - skupina A, 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.12.2015 - 2. DOL moški, 8. krog , Gokop Fram : SEP Mokronog, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
18.12.2015 - 2. DOL moški, 9. krog , PRO Volley : Šoštanj Topolšica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
19.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
19.12.2015 - 2. DOL ženske, 9. krog , ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
20.12.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
13.01.2016 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za dijake, Gimnazija M.Sobota, 8:30, SODNIK
15.01.2016 - 2. DOL ženske, 10. krog, Nova KBM Branik II : Swatycomet Zreče, Draš center, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
20.01.2016 - PRIJATELJSKA TEKMA Panvita Pomgrad :  , OŠ I., Murska Sobota, 20:00, SODNIK
30.01.2016 - MINI - dečki - 3. krog, turnir »12«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
04.02.2016 - Polfinale v dvoranski odbojki za DIJAKE, Skupina A. Gimnazija M.Sobota, 9:00, SODNIK
06.02.2016 - 2. DOL ženske, 13. krog, ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
10.02.2016 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za UČENKE, Skupina B., OŠ I., Murska Sobota, 9:30, SODNIK
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Kostmann Sl.Gradec 2 : M.Sobota, Gimnazija Sl.Gradec, 16:30, 1. SODNIK
13.02.2016 - 2. DOL ženske, 14. krog, Kostmann Sl.Gradec : Swatycomet Zreče, Gimnazija Sl.Gradec, 19:00, 2. SODNIK
27.02.2016 - 2. DOL žensk, 15. krog, Benedikt : Prevalje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
29.02.2016 - Dan več za odbojko od 18:30 do 22:00, ŠD Radenci, 18:30, SODNIK
04.03.2016 - 3. DOL ženske, 14. krog, Kema Puconci II : Murania Lendava, Zelena dvorana Puconci, 20:00, 1. SODNIK
05.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - 1. krog, turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
06.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : VCA AMSTTATEN NÖ, OŠ I., Murska Sobota, 15:00, LINIJSKI SODNIK
12.03.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.03.2016 - 3. DOL ženske, 15. krog, Murania Lendava : Svolley Vuzenica, Dvojezična OŠ, Lendava, 16:00, 1. SODNIK
12.03.2016 - 2. DOL ženske, 17. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE - A LIGA - VZHOD B, 4. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK 
16.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 8. krog , Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
19.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 9. krog , Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
02.04.2016 - Dinijev memorial, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
03.04.2016 - STAREJŠE DEKLICE B LIGA - SKUPINA C, 3. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
09.04.2016 - MALA DEKLICE - 2. krog repasaž - za mesta, turnir »29«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
09.04.2016 - 2. DOL moški, 20. krog, Hoče : SEP Mokronog, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
13.04.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, 18:00, LINIJSKI SODNIK
22.04.2016 - 2. DOL moški, 22. krog, PRO Volley : Špan Brezovica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
24.04.2016 - KADETI - B LIGA - skupina A, 5. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
07.05.2016 - MALA - deklice - polfinale, turnir »11«, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
08.05.2016 - KADETINJE, za 13. mesto, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK