Andrej Šiftar - delegacije 2016/2017

10.09.2016 - BREZPLAČNE TEKME, TURNIRJI, Panvita Pomgrad : , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.09.2016 - Polfinale v odbojki na mivki OŠ - deklice., OŠ Beltinci, 10:00, SODNIK, 
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 1. SODNIK
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - OM Maribor : HAOK Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
01.10.2016 - Pokal moški - 3. krog, Radenci : PRO Volley, ŠD Radenci, 18:00, 1. SODNIK
08.10.2016 - 1. DOL moški - 1. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota,19:00, LINIJSKI SODNIK 
12.10.2016 - Pokal moški - 1/8 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : National Žirovnica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
14.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog , M.Sobota : Svolley Radlje, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 2. SODNIK
22.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Ljutomer, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
23.10.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 2. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK 
28.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 2. SODNIK
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota10:00, SODNIK
04.11.2016 - 2. DOL moški - 5. krog, PRO Volley : SiPlayer Fram, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
05.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 5. krog , Kema Puconci II : Prevalje II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 2. SODNIK
06.11.2016 - KADETI kva. - skupina "A" - 2. krog, OŠ Stročja vas, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
12.11.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 6. krog, Radenci : Mislinja, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
18.11.2016 - 2. DOL moški - 7. krog, PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
19.11.2016 - mini odbojka Pomurje - 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
26.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 8. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
03.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
06.12.2016 - MEDOBČINSKO TEKMOVANJE ZA DEKLICE., ŠD Apače, 12:00, SODNIK
09.12.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, M.Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK
10.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Braslovče : Kajuh Šoštanj, OŠ Braslovče, 17:30, 1. SODNIK
10.12.2016 - 2. DOL moški - 10. krog, ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica, OŠ Braslovče, 19:30, 2. SODNIK
11.12.2016 - KADETI kva. - skupina "A" - 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK  - ZAPISNIKAR
16.12.2016 - 2. DOL moški - 11. krog, PRO Volley : Špan Brezovica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
17.12.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
18.12.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
22.12.2016 - ŠOLSKO TEKMOVANJE ST. DEČKI, OŠ Kapela, 12:00, SODNIK
07.01.2017 - DEČKI "A" liga - vzhod - 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 09:00, SODNIK ZAPISNIKAR
11.01.2017 - PODROČNO TEKMOVANJE OSNOVNIH ŠOL., OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
15.01.2017 - st. deklice, 1. krog , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
26.01.2017 - MALA ODBOJKA, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
28.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 13. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
01.02.2017 - 2. DOL moški - 14. krog, SiPlayer Fram  : Šoštanj Topolšica , OŠ Fram, 19:00, 2. SODNIK
02.02.2017 - MALA ODBOJKA, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK 
03.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Celje : Nova KBM Branik II, ŠD SŠGT, Celje, 19:00, 2. SODNIK
04.02.2017 - mala odbojka Pomurje - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
11.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Murania Lendava : Formis, Dvojezična OŠ, Lendava, 15:00, 2. SODNIK
11.02.2017 - 1. DOL moški - 18. krog, Panvita Pomgrad : Maribor,OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
12.02.2017 - KADETINJE "B" liga - skupina E - 3. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
17.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
24.02.2017 - 2. DOL moški - 17. krog, PRO Volley : National Žirovnica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
25.02.2017 - Prijateljska tekma- mini odbojka , KEMA PUCONCI, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
25.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Kema Puconci II : Črna, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 1. SODNIK
04.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, ŽOK Ljutomer : Benedikt, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
05.03.2017 - ST.DEKLICE "A" liga - vzhod - A - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
11.03.2017 - mala odbojka deklice - finalni del - 1. krog - turnir »2«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
11.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Kajuh Šoštanj, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
19.03.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
25.03.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 20. krog, Radenci : Črnuče ACH III, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
01.04.2017 - mini odbojka 3. krog - za mesta - turnir »J«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
08.04.2017 - mala odbojka 4. krog - za mesta - turnir »43« , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 9:00, SODNIK
08.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
09.04.2017 - st. deklice, 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
15.04.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
23.04.2017 - kadetinje polfinale - polfinale »B«, ŠD Prevalje, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
07.05.2017 - mini odbojka deklice - finale, VŠD Hoče, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
16.05.2017 - prij. tekma, PANVITA POMGRAD : HOČE, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, SODNIK