Andrej Šiftar - delegacije 2017/2018

22.09.2017 - AVTO RAJH OPEN, PANVITA POMGRAD : Fino Kaposvar SE, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 1. SODNIK
22.09.2017 - AVTO RAJH OPEN, OK MARIBOR : Ason Orange Volley , OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
29.09.2017 - Pokal (1 - 2 krog), KEMA Puconci : Radenci, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
07.10.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 1. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00,  SODNIK
11.10.2017 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Sobota : Prevalje, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
12.10.2017 - Pokal moški - 3. krog, Panvita Pomgrad II : Sostanj Topolsica, OŠ Beltinci, 19:00, 1. SODNIK
18.10.2017 - Pokal moški - 4. krog, Radenci : Fram, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
21.10.2017 - 2. DOL moški - 2. krog, SiPlayer Fram : SIP Šempeter, OŠ Fram, 18:00, 2, SODNIK
22.10.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK -  ZAPISNIKAR
28.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
02.11.2017 - Pokal ženske - 1/8 finala - 1. tekma, Kema Puconci : ŽOK GSV Zava Ptuj, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 1. SODNIK
03.11.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
04.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Nova KBM Branik II : Korvolley A, Draš center, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
04.11.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 3. krog, Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
05.11.2017 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina B - 1. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
11.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 5. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
12.11.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
15.11.2017 - DŠI, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, SODNIK
17.11.2017 . 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Murania Lendava : S volley II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, ZAPISNIKAR
19.11.2017 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina B - 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.11.2017 - Osnovnošolsko prvenstvo, OŠ Juršinci, 13:00, SODNIK
25.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : KLS Ljubno, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
02.12.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 7. krog, Panvita Pomgrad II : Hoče II, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK
02.12.2017 - 1. DOL moški - 9. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
03.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
09.12.2017 - mini odbojka 1. krog - turnir »L«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
09.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, ŽOK Ljutomer : Korvolley A, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
13.12.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 2. tekma, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
16.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Nova KBM Branik II : Celje, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
16.12.2017 - 1. DOL moški - 11. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
17.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
22.12.2017 - 2. DOL moški - 11. krog, PRO Volley : Črnuče ACH II, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
23.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
14.01.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 1. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
15.01.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, PANVITA POMGRAD : HOČE, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
19.01.2018 - 2. DOL moški - 12. krog, PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
20.01.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 10. krog, Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
27.01.2018 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
27.01.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Radenci : Hoče II, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
03.02.2018 - DEKLICE mini odbojka - 2. krog - turnir »2E«, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
03.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
07.02.2018 - 1. DOL moški - 15. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
16.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 16. krog, ŽOK Sobota : Uniforest, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK 
17.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Nova KBM Branik II : Braslovče, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
17.02.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 14. krog, Fram II : SIP Šempeter II, OŠ Fram, 19:30, 1. SODNIK
23.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK Sobota : Formula Formis III, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
24.02.2018 - 2. DOL moški - 17. krog, ŠD Braslovče : Črnuče ACH II, OŠ Braslovče, 19:30, 2. SODNIK
03.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, S volley : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 1. SODNIK
04.03.2018 - DEKLICE "B" liga - skupina "C" - 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
10.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Celje : Swatycomet Zreče, ŠD SŠGT, Celje, 18:00, 2. SODNIK
11.03.2018 - KADETI "A" liga - vzhod - 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
14.03.2018 - 1. DOL ženske - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Roto-Kema Puconci : Formula Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:00, LINIJSKI SODNIK
16.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 20. krog, ŽOK Sobota : S volley II, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
17.03.2018 - DEKLICE mini odbojka - 3. krog - turnir »3C«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Prevalje : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
18.03.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 5. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.03.2018 - mala odbojka dečki - 3. krog - repasaž - turnir »24«, ŠD Radenci, 11:00, SODNIK
24.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Benedikt : Korvolley A, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
30.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 22. krog, ŽOK Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
31.03.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 6. krog, OŠ III, Murska Sobota, 10:00, SODNIK
31.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, Nova KBM Branik II : KLS Ljubno, Draš center, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
07.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 1. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
14.04.2018 - mala odbojka deklice - 3. krog - za mesta - turnir »C1«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
25.04.2018 - FINALE v dvoranski odbojki za UČENKE, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.05.2018 - mala odbojka deklice - polfinale - turnir »11« , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
13.05.2018 - kadeti polfinale - polfinale »B«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK