Andrej Šiftar - delegacije 2018/2019

08.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad: Šoštanj Topolšica, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
12.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Roto Kema Puconci : Kapošvar, Zelena dvorana Puconci, 19:15, SODNIK
30.09.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 1. krog - 2. igrišči, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, SODNIK
06.10.2018 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “8C, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
07.10.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 1. krog , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
13.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 1. krog, Radenci : Fužinar II Sij Metal, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
14.10.2018 - KADETI kvalifikacije - skupina B - 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.10.2018 - 2. DOL moški - 2. krog, FužinarSijMetalRavne : Calcit Volley II, OŠ P.Voranc, Ravne, 15:30, 2. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog, Fužinar II Sij Metal : Korvolley Mislinja, OŠ P.Voranc, Ravne, 18:30, 1. SODNIK
21.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 2. krog, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, SODNIK
24.10.2018 - Pokal moški - 1/8 finala, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
26.10.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, ŽOK Sobota : Korvolley PD, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
28.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 3. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
03.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
04.11.2018 - MLADINCI 1/4 finala - skupina “4A”, OŠ I., Murska Sobota, 9:30, SODNIK  ZAPISNIKAR
10.11.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
11.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
16.11.2018 - ŠOLSKA DOS, OŠ III, Murska Sobota, 13:00, SODNIK
17.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 5. krog, Benedikt : ŽOK Sobota, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
19.11.2018 - Pomursko srednješolsko tekmovanje za dijakinje, ŠD ŠIC Ljutomer, 08:30, SODNIK
20.11.2018 - ŠOLSKA DOS, OŠ Beltinci, 13:00, SODNIK
21.11.2018 - ŠOLSKA DOS, OŠ Juršinci, 13:00, SODNIK
22.11.2018 - ODBOJKA za učence letnik 2003 in mlajši, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
27.11.2018 - ŠOLSKA DOS, Tekmovanje za st. učenke., OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
01.12.2018 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 2. krog, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
01.12.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
15.12.2018 - MALA ODBOJKA dečki - 1. krog - turnir »7, OŠ Kapela, 10:00, SODNIK
15.12.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Turbina : Braslovče, ŠD Ruše, 17:00, 2. SODNIK
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 5. krog , OŠ I., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
19.12.2018 - 2. DOL moški - 7. krog, Slovenska Bistrica : KorvolleyMislinja PD, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 20:00, 2. SODNIK
09.01.2019 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad :Graz, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
16.01.2019 - Tekmovanje za st. učence, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
16.01.2019 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad : Weiz, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
17.01.2019 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za DIJAKE, Gimnazija M.Sobota, 9:00, SODNIK
18.01.2019 - Tekmovanje za st. učenke, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
19.01.2019 - MALA ODBOJKA dečki - 2. krog - turnir »11«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
23.01.2019 - 2. DOL moški - 12. krog, SiPlayer Fram : ŠD Braslovče, OŠ Fram, 20:00, 1. SODNIK
26.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 12. krog, Radenci : Korvolley Mislinja, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
02.02.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 13. krog, Panvita Pomgrad II : Radenci, OŠ I., Murska Sobota, 14:00, 1. SODNIK
02.02.2019 - 1. DOL moški - 14. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
09.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, SIP Šempeter II : Korvolley PD, ŠD OŠ Šempeter, 16:30, 2. SODNIK
09.02.2019 - 2. DOL moški - 14. krog, SIP Šempeter : Calcit Volley II, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, 1. SODNIK
10.02.2019 - DEKLICE B liga - skupina B - 2. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
13.02.2019 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za UČENKE. Skupina B, OŠ Beltinci, 11:00, SODNIK
16.02.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 7. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 13. krog, Benedikt : Turbina, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
28.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Turbina : Celje, ŠD Ruše, 19:00, 1. SODNIK
01.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK Sobota : Benedikt, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
03.03.2019 - KADETI A liga - vzhod - 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
09.03.2019 - MINI ODBOJKA deklice - 1. krog - za mesta - turnir »1M-C« , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
09.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Turbina : SVolley, ŠD Ruše, 17:00, 2. SODNIK
15.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Korvolley PD : Formula Formis II, Gimnazija Sl.Gradec, 19:00, 1. SODNIK
22.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK Sobota : SVolley, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK
24.03.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
30.03.2019 - 2. DOL moški - 20. krog, SiPlayer Fram : KorvolleyMislinja PD, OŠ Fram, 17:00, 2. SODNIK
06.04.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 20. krog, Panvita Pomgrad II : Radenci, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 2. SODNIK
07.04.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 6. krog , OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
13.04.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 5. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.04.2019 - KADETI A liga - vzhod - 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK