Barbara Mesarič - delegacije 2015/2016

23.09.2015 - Pokal 2. krog, Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 18:00, ZAPISNIKAR
25.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, OK Međimurje Centromental : Kuwait, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, ZAPISNIKAR
25.09.2015 - AVTO RAJH OPEN,  Panvita Pomgrad : HAOK Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
26.09.2015 - Pokal 2. krog, M. Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
27.09.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 1. krog - 2. igrišči, ŠD Radenci, 10:00, ZAPISNIKAR
14.10.2015 - Pokal 1/8 finala, Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec, Zelena dvorana Puconci, 19.00, ZAPISNIKAR
18.10.2015 - KADETINJE - kvalifikacije - skupina B, 2. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
24.10.2015 - 3. DOL ženske,  2. krog , Kema Puconci II : Črna, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
07.11.2015 - 3. DOL ženske, 3. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
14.11.2015 - 3. DOL ženske, 4. krog , Kema Puconci II : Formis II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 2. DOL ženske, 5. krog , ŽOK Ljutomer : Prevalje, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
28.11.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
05.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
05.12.2015 - 2. DOL ženske, 7. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
12.12.2015 - 3. DOL ženske,  8. krog , M.Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
13.12.2015 - KADETI - kvalifikacije - skupina B, 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
09.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 3. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
16.01.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
20.01.2016 - 2. DOL ženske, 11. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK GM mobil Ptuj, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, ZAPISNIKAR
30.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
06.02.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 5. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
06.02.2016 - 3. DOL ženske, M.Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Kema Puconci II : Turbina, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 16:00, ZAPISNIKAR
04.03.2016 - 3. DOL ženske, 14. krog, Kema Puconci II : Murania Lendava, Zelena dvorana Puconci, 20:00, ZAPISNIKAR
05.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - 1. krog, turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
05.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Posojilnica AICH / DOB : AMSTETTEN NÖ, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
12.03.2016 - MINI - deklice - finalni del - 1. krog, turnir »2«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
12.03.2016 - 3. DOL ženske, 15. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 16:00, ZAPISNIKAR
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE - A LIGA - VZHOD B, 4. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, ZAPISNIKAR
19.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - repasaž - 1. krog, turnir »19«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
03.04.2016 - STAREJŠI DEČKI - A liga - vzhod, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
07.05.2016 - MALA - deklice - polfinale, turnir »11«, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
08.05.2016 - KADETINJE, za 13. mesto, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR