Barbara Mesarič - delegacije 2016/2017

28.09.2016 - Pokal moški - 2. krog, KEMA Puconci : Maribor II, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, ZAPISNIKAR
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - OM Maribor : HAOK Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
01.10.2016 - Pokal moški - 3. krog, Blok&Batina Radenci : Calcit Volleyball II, OŠ Kapela, 19:00, ZAPISNIKAR
08.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
09.10.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, ZAPISNIKAR
12.10.2016 - Pokal moški - 1/8 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : National Žirovnica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
15.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog , Murania Lendava : KLS Ljubno, Dvojezična OŠ, Lendava, 18:00, ZAPISNIKAR
16.10.2016 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “D”, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 11:00, ZAPISNIKAR
22.10.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 3. krog , Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
23.10.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 2. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota 10:00, ZAPISNIKAR
05.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 5. krog , Kema Puconci II : Prevalje II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, ZAPISNIKAR
05.11.2016 - 1. DOL ženske - 5. krog, Kema Puconci : Sp.Savinjska-Aliansa, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
12.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
19.11.2016 - 1. DOL moški - 8. krog, Panvita Pomgrad : FužinarSijMetalRavne, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
20.11.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
26.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog , Kema Puconci II : Svolley Radlje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
03.12.2016 - 1. DOL ženske - 9. krog, Kema Puconci : Formula Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
09.12.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, M.Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, ZAPISNIKAR
18.12.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
15.01.2017 - st. deklice, 1. krog , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
22.01.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 1. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
04.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
08.02.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 2. tekma, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
11.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Murania Lendava : Formis, Dvojezična OŠ, Lendava, 15:00, ZAPISNIKAR
11.02.2017 - 1. DOL ženske - 15. krog, Kema Puconci : VOLLEYBALLjubljana, Zelena dvorana Puconci, 20:00, ZAPISNIKAR
18.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, ŽOK Ljutomer : Braslovče, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
22.02.2017 - 1/4 finale Pokala SLO - 2. tekma, Kema Puconci : VOLLEYBALLjubljana, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
25.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, ZAPISNIKAR
04.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, ŽOK Ljutomer : Benedikt, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
11.03.2017 - mala odbojka deklice - za mesta - 1. krog - turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
11.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Murania Lendava : M.Sobota, Dvojezična sr.šola, Lendava, 20:00, ZAPISNIKAR
12.03.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 4. krog -, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
08.04.2017 - mala odbojka 4. krog - za mesta - turnir »40« , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
08.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, ZAPISNIKAR
09.04.2017 - ST.DEKLICE "A" liga - vzhod - A - 6. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
14.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 22. krog, M.Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
15.04.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
23.04.2017 - mini odbojka polfinale - turnir »12«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
13.05.2017 - mala odbojka deklice - za 5. mesto, Zelena dvorana Puconci, 10:00,  ZAPISNIKAR