Branko Hrga - delegacije 2017/2018

07.10.2017 - 1. DOL ženske - 1. krog, Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 18:00, DK
12.10.2017 - FINALE v odbojki na mivki za osnovne šole, Športni park Beltinci, 10:30, SODNIK
21.10.2017 - 1. DOL moški - 3. krog, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, DK
27.10.2017 - 1. DOL ženske - 4. krog, Formula Formis : Luka Koper, VŠD Hoče, 20:00, DK
28.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, S volley : Nova KBM Branik II, OŠ Vuzenica, 18:00, DK
04.11.2017 - 1. DOL moški - 5. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, DK
11.11.2017 - 2. DOL moški - 5. krog, SiPlayer Fram : FužinarSijMetalRavne, OŠ Fram, 18:00, DK
23.11.2017 - ŠOLSKA DOS, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
25.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, ŽOK Ljutomer : Prevalje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, DK
01.12.2017 - ŠOLSKA DOS, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 08:30, SODNIK
09.12.2017 - 1. DOL moški - 10. krog, Hoče : ACH Volley Ljubljana, VŠD Hoče, 19:00, DK
16.12.2017 - 1. DOL ženske - 11. krog, Nova KBM Branik : Aliansa Šempeter, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, DK
20.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, KLS Ljubno : Nova KBM Branik II, OŠ Ljubno ob Savinji, 19:00, DK
23.12.2017 - Pokal - moški - finale, VŠD Hoče, 17:00, DK
09.01.2018 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za DIJAKE, Gimnazija M.Sobota, 9:00, SODNIK
13.01.2018 - MLADINKE zaključni turnirji - FINALE, Draš center, Maribor, 9:30, DO
20.01.2018 - 1. DOL moški - 12. krog, ACH Volley Ljubljana : GEN-I Volley, ŠD Tivoli, Ljubljana, 18:00, DK
27.01.2018 - 2. DOL moški - 13. krog, SIP Šempeter : SiPlayer Fram, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, DK
07.02.2018 - 1. DOL moški - 15. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, DK
10.02.2018 - 1. DOL ženske - 15. krog, Calcit Volley : GEN-I Volley, ŠD Kamnik, 17:30, DK
17.02.2018 - 2. DOL moški - 16. krog, Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter, ŠD Šoštanj, 19:00, DK
24.02.2018 - 1. DOL moški - 18. krog, Hoče : Panvita Pomgrad, VŠD Hoče, 19:00, DK
10.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Nova KBM Branik II, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, DK
14.03.2018 - 1. DOL ženske - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Roto-Kema Puconci : Formula Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:00, DK
17.03.2018 - 1. DOL moški - modra skupina - 3. krog, ACH Volley Ljubljana : Calcit Volley, ŠD Tivoli, Ljubljana, 17:00, DK
17.03.2018 - 1. DOL moški - zelena skupina - 3. krog, Črnuče : Krka, ŠD Tivoli, Ljubljana, 19:30, DK
22.03.2018 - Polfinale v dvoranski odbojki za UČENKE.  Skupina A., OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.03.2018 - 1. DOL moški - zelena skupina - 4. krog, Krka : GEN-I Volley, ŠD Marof, Novo mesto, 20:00, DK
04.04.2018 - Polfinale v dvoranski odbojki za UČENCE.  Skupina A, OŠ I., Murska Sobota, 9:30, SODNIK
04.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 1. tekma - 1/4 finale, Maribor : Panvita Pomgrad, ŠD Tabor, Maribor, 19:30, DK
07.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, DK
21.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, DK
25.04.2018 - FINALE v dvoranski odbojki za UČENKE, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK