Domen Gujtman - delegacije 2013/14

17.09.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA, KEMA PUCONCI, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, 1.SODNIK
18.09.2013 - 2. KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI : SIP ŠEMPETER II, OŠ BELTINCI, 18:00, 2.SODNIK
28.09.2013 - MAXIMUSOV TURNIR - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA : FINO KAPOSVAR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 12:30, 1.SODNIK
12.10.2013 - 2.DOL - Ž - 1.KROG - ŽOK AC Prstec Ptuj : ŽOK Mislinja, ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 1.SODNIK
16.10.2013 - 1/8 FINALA POKAL SLOVENIJE,  PANVITA POMGRAD : KRKA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 20:00, 1. SODNIK
26.10.2013 - 2. DOL ženske, 3. krog , Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
30.10.2013 - Pokal (1/8 finale), Kema Puconci : Prevalje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
09.11.2013 - 2. DOL ženske, 4. krog , ŽOK AC Prstec Ptuj : Swatycomet Zreče,ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 1. SODNIK
16.11.2013 - 2. DOL ženske, 5. krog ,Benedikt : ŽOK AC Prstec Ptuj,  ŠD Benedikt, 18:00, 1.SODNIK
18.11.2013 - MEDOBČINSKO TEKMOVANJE DEKLICE, ŠD Markovci pri Ptuju, 13.00, SODNIK
19.11.2013 - DŠI OBČINE MURSKA SOBOTA, ŠD OŠ I; 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.11.2013 - 2. DOL ženske, ŽOK AC Prstec Ptuj : Kajuh Šoštanj, ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 1.SODNIK
30.11.2013 - 2. DOL ženske, 7. krog, Benedikt : Kostmann Sl.Gradec, ŠD Benedikt,18:00, 2.SODNIK  
06.12.2013 - 2. DOL moški, 8. krog, Murexin : Lunos Maribor II, OŠ B. Ilicha, Maribor, 20:00, 1.SODNIK,  ZAMENJAVA DOMAČINA
08.12.2013 - Kadetinje - kval. - skupina "I", 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
13.12.2013 - 2. DOL ženske, 9. krog , M.Sobota : ŽOK AC Prstec Ptuj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2.SODNIK
05.01.2014 - KADETINJE - "A" liga - VZHOD 2, 1. krog , OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
11.01.2014 - 2. DOL moški, 10. krog, Murexin : SEP Mokronog, ŠD Bistrica, Sl.Bistrica, 19:00, 2.SODNIK
18.01.2014 - MALA DEKLICE - REPASAŽ - 2. krog, turnir »32«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
18.01.2014 - 3. DOL ženske, 11. krog, ŽOK ZM Ljutomer : ZOJA Lenart, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1.SODNIK
25.01.2014 - 3. DOL moški, 12. krog, Lunos Maribor III : Turbina, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 17:00, 1.SODNIK
25.01.2014 - 2. DOL moški, 12. krog, Lunos Maribor II : MOK Kočevje, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 19:00, 2. SODNIK
01.02.2014 - 2. DOL moški, 13. krog, Hoče : SIP Šempeter, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
08.02.2014 - 2. DOL moški, 14. krog, Hoče : MOK Kočevje, VŠD Hoče, 19:00, 2.SODNIK
15.02.2014 - 1. DOL moški, 6. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
01.03.2014 - 2. DOL ženske, 16. krog, ŽOK AC Prstec Ptuj : Mozirje,ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 2. SODNIK
08.03.2014 - 2. DOL ženske, 17. krog,Benedikt : Swatycomet Zreče, ŠD Benedikt,  18:00, 2. SODNIK
15.03.2014 - 3. DOL moški,  18. krog, Hoče mladi : TAB Mežica, VŠD Hoče, 16:30, 1. SODNIK
15.03.2014 - 2. DOL moški, 18. krog, Hoče : Žirovnica, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK
16.03.2014 - St.DEKLICE - "A" liga - VZHOD 1, 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.03.2014 - KADETI - "B" liga - skupina "A", 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
26.03.2014 - 1. DOL moški, 1/2 finale, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota,19:00, LINIJSKI SODNIK 
29.03.2014 - MALA DEKLICE - 3. krog – za mesta, turnir »80«,OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK 
09.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, ZAPISNIKAR
15.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
11.05.2014 - STAREJŠE DEKLICE – za mesta,»za 9. mesto«,  ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK