Domen Gujtman - delegacije 2014/2015

24.09.2014 - Puconci II : Ose Lendava, PRIJATELJSKA TEKMA, Zelena dvorana Puconci,19:30,  1. SODNIK
22.10.2014 - Pokal, 1/8 finala - 1. tekma, Kema Puconci : Benedikt, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
24.10.2014 - 2. DOL ženske2. krogBenedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt,19:00 , 1. SODNIK
29.10.2014 - Pokal (1/8 finale), 2. tekma, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
08.11.2014 - 3. DOL ženske, 3. krog , Črna : Formis II, OŠ Črna, 17:00, 1. SODNIK
08.11.2014 - 2. DOL moški, 3. krog, Črna : KEKOOprema Žužemberk, OŠ Črna, 19:00, 2. SODNIK
12.11.2014 - SINDIKALNE TEKME, OŠ I., Murska Sobota, 19:15, SODNIK - ZAPISNIKAR
14.11.2014 - 2. DOL ženske, 4. krog, ŽOK Mislinja : Nova KBM Branik II, OŠ Mislinja, 19:00, 1. SODNIK
15.11.2014 - 1. DOL moški, 12. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
18.11.2014 - Pokal , 1/4 finala - 1. tekma, Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
22.11.2014 - 2. DOL ženske, 5. krog , Benedikt : Mozirje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
06.12.2014 - 1. DOL ženske, 12. krog, Kema Puconci : UOK Vital Ljubljana, Zelena dvorana Puconci, 19:30, ZAPISNIKAR
20.12.2014 - 3. DOL ženske, 9. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 15:30, 1. SODNIK
17.01.2015 - 3. DOL ženske, 10. krog, Kema Puconci II : Pohorje Volley, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 1. SODNIK
21.01.2015 - 2. DOL ženske, 11. krog, ŽOK Sobota : ŽOK GM mobil Ptuj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
24.01.2015 - 3. DOL ženske, 11. krog, Kema Puconci II : Formis II, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 16:30, 1. SODNIK
28.01.2015 - 2. DOL ženske, 11. krog, ŽOK Sobota : ŽOK GM mobil Ptuj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
31.01.2015 - 3. DOL moški, 12. krog, OK Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
04.02.2015 - 1. DOL moški, 1M-M - 4. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
06.02.2015 - 3. DOL ženske, 13. krog, Kema Puconci II : Mežica, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
14.02.2015 - 3. DOL moški, 14. krog, OK Radenci : OK Vuzenica, ŠD Radenci, 20:00, 2. SODNIK
21.02.2015 - 1. DOL moški, 1M-M - 7. krog , Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
28.02.2015 - 3. DOL ženske, 15. krog, Kema Puconci II : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 1. SODNIK
07.03.2015 - 3. DOL ženske, 16. krog, ŽOK Ljutomer : Turbina, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
14.03.2015 - 3. DOL ženske, 17. krog, Kema Puconci II : ŽOK Vuzenica, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 2. SODNIK
21.03.2015 - 3. DOL ženske, 18. krog, ŽOK Ljutomer : Prevalje II, ŠD ŠIC Ljutomer, 16:00, 1. SODNIK
28.03.2015 - MINI DEKLICE - ze mesta - 1. krog - repasaž, turnir »30« , Dvojezična sr.šola, Lendava,10:00, SODNIK 
28.03.2015 - 1. DOL moški, 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
04.04.2015 - 1. DOL moški, 2. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.04.2015 - MALA DEČKI - 4. krog, turnir »27«, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
12.04.2015 - STAREJŠE DEKLICE - A liga - vzhod 1, 6. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
18.04.2015 - 1. DOL moški, 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
19.04.2015 - KADETINJE - A liga VZHOD 2, 6. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.05.2015 - MALA DEKLICE, za 13. mesto, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.05.2015 - KADETINJE, za 17. mesto, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK