Domen Gujtman - delegacije 2015/2016

17.10.2015 - 3. DOL ženske, 1. krog , M.Sobota : Svolley Vuzenica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
18.10.2015 - KADETINJE - kvalifikacije - skupina B, 2. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
21.10.2015 - 1. DOL ženske, 3. krog , Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci,  19:00, ZAPISNIKAR
24.10.2015 - 3. DOL ženske, 2. krog , Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
07.11.2015 - 3. DOL ženske, 3. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
12.11.2015 - CEV Challenge cup, Panvita Pomgrad : Ethnikos Alexandoupolis, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.11.2015 - 3. DOL ženske, 4. krog , Kema Puconci II : Formis II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 1. SODNIK
21.11.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
21.11.2015 - 1. DOL ženske, 9. krog , Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
28.11.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
28.11.2015 - 1. DOL moški, 10. krog, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
02.12.2015 - Pokal - moški - 1/4 finale - 2. tekma, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
04.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci,20:00,1. SODNIK
05.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
12.12.2015 - 3. DOL ženske, 8. krog , M.Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
13.12.2015 - KADETI - kvalifikacije - skupina B, 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
19.12.2015 - 3. DOL ženske, 9. krog , Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
09.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 3. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
16.01.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
16.01.2016 - 1. DOL ženske, 16. krog, Kema Puconci : Formis,  Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
17.01.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 1. krog, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 11:00, SODNIK
30.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
30.01.2016 - 3. DOL ženske, 10. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
31.01.2016 - 3. DOL ženske, 10. krog, Kema Puconci II : Mežica, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
06.02.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 5. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
06.02.2016 - 3. DOL moški, 11. krog, Radenci : Slovenska Bistrica, ŠD Radenci, 20:00, 2. SODNIK
07.02.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 2. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Kema Puconci II : Turbina, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 16:00, 1 SODNIK
14.02.2016 - STAREJŠE DEKLICE B LIGA - SKUPINA C, 1. krog , OŠ Stročja vas, 10:00, SODNIK
27.02.2016 - 3. DOL ženske, 13. krog, Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1.SODNIK
27.02.2016 - 3. DOL moški, 13. krog, Radenci : Mislinja, ŠD Radenci, 19:30, 2. SODNIK
02.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 6. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
04.03.2016 - 3. DOL ženske, 14. krog, Kema Puconci II : Murania Lendava, Zelena dvorana Puconci, 20:00, 2. SODNIK
05.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - 1. krog, turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
05.03.2016 - 3. DOL ženske, 14. krog, M.Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
06.03.2016 - KADETINJE - A LIGA - vzhod A, 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
06.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : VCA AMSTTATEN NÖ, OŠ I., Murska Sobota, 15:00, LINIJSKI SODNIK
12.03.2016 - MINI - deklice - finalni del - 1. krog, turnir »2«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
12.03.2016 - 3. DOL ženske, 15. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 2. SODNIK
12.03.2016 - 3. DOL moški, 15. krog, Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE - A LIGA - VZHOD B, 4. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK 
16.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 8. krog , Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
19.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - repasaž - 1. krog, turnir »19«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
19.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 9. krog , Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
01.04.2016 - PRIJATELJSKA TEKMA, PANVITA POMGRAD : Posojilnica DOB, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, SODNIK
03.04.2016 - STAREJŠI DEČKI - A liga - vzhod, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
10.04.2016 - KADETINJE - A LIGA - vzhod A, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.04.2016 - 3. DOL ženske, 18. krog, M.Sobota : Kema Puconci II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
07.05.2016 - MALA - deklice - polfinale, turnir »11«, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK