Domen Gujtman - delegacije 2016/2017

14.09.2016 - BREZPLAČNE TEKME, TURNIRJI, ŽOK Puconci : Aliansa, Zelena dvorana Puconci, 18:30, SODNIK
25.09.2016 - MLADINKE - območno, skupina “F”, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR, 
28.09.2016 - Pokal moški - 2. krog, KEMA Puconci : Maribor II, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 2. SODNIK
30.09.2016 - AVTO RAJH OPEN - OM Maribor : HAOK Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
01.10.2016 - Pokal moški - 3. krog, Blok&Batina Radenci : Calcit Volleyball II, OŠ Kapela, 19:00, 1. SODNIK
08.10.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 1. krog , Radenci : Fužinar II Sij Metal, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
14.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog , M.Sobota : Svolley Radlje, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK
15.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, Svolley Vuzenica : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK
16.10.2016 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “D”, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 11:00, SODNIK 
22.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : Swatycomet Zreče, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
23.10.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 2. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK 
27.10.2016 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
28.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 2. SODNIK
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota10:00, SODNIK
11.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog , M.Sobota : KLS Ljubno, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, ZAPISNIKAR
12.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog , Prevalje II : Murania Lendava, ŠD Prevalje, 15:30, 2. SODNIK
12.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Prevalje : Swatycomet Zreče, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
19.11.2016 - mini odbojka Pomurje - 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 7. krog , Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
20.11.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
23.11.2016 - Pokal ženske - 1/8 finala - 1. tekma, ŽOK Ljutomer : Formula Formis, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
26.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 8. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
03.12.2016 - mini odbojka Pomurje - 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
03.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
04.12.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
09.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Nova KBM Branik II : Svolley Vuzenica, ŠD Lukna, Maribor, 20:30, 1. SODNIK
10.12.2016 - mala odbojka Pomurje - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
10.12.2016 - 1. DOL moški - 12. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.12.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 4. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK -  ZAPISNIKAR
17.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
18.12.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
22.01.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 1. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
26.01.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 13. krog, Radenci : Slovenska Bistrica, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
27.01.2017 - 1. DOL ženske - 13. krog, Kema Puconci : Luka Koper, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
28.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 13. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
01.02.2017 - 2. DOL moški - 14. krog, SiPlayer Fram  : Šoštanj Topolšica , OŠ Fram, 19:00, 1. SODNIK
03.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Murania Lendava : Kema Puconci II, Dvojezična OŠ, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
04.02.2017 - mala odbojka Pomurje - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
10.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Kema Puconci II : Turbina, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
11.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Benedikt : Svolley Vuzenica, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
12.02.2017 - KADETINJE "B" liga - skupina E - 3. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
18.02.2017 - 1. DOL moški - zelena skupina - 1. krog, Panvita Pomgrad : SIP Šempeter, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
25.02.2017 - 2. DOL moški - 17. krog, SiPlayer Fram : Črnuče ACH I, OŠ Fram, 17:00, 2. SODNIK
04.03.2017 - mini odbojka deklice - 2. krog - za mesta - turnir »E«, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
04.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Braslovče, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
11.03.2017 - mala odbojka deklice - za mesta - 1. krog - turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
11.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Benedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
12.03.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 4. krog -, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.03.2017 - 1. DOL ženske - zelena skupina - 4. krog, Kema Puconci : Zgornja Gorenjska, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
25.03.2017 - mala odbojka 3. krog - za mesta - turnir »28«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
25.03.2017 - 2 .DOL moški - 20. krog, SiPlayer Fram : Črnuče ACH II, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
01.04.2017 - mini odbojka 2. krog - repasaž - turnir »10«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
02.04.2017 - st. deklice, 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
07.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
08.04.2017 - mala odbojka 4. krog - za mesta - turnir »40« , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
09.04.2017 - ST.DEKLICE "A" liga - vzhod - A - 6. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
14.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 22. krog, M.Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
15.04.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
22.04.2017 - starejše deklice polfinale - polfinale »A«, Draš center, Maribor, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.04.2017 - mini odbojka polfinale - turnir »12«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
13.05.2017 - mala odbojka deklice - za 5. mesto, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK