Domen Gujtman - delegacije 2017/2018

05.09.2017 - PRIJATELJSKE TEKME, PANVITA POMGRAD, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK
22.09.2017 - PRIJATELJSKE TEKME, KEMA PUCONCI, Zelena dvorana Puconci, 17:30, 1. SODNIK
23.09.2017 - PRIJATELJSKE TEKME, KEMA PUCONCI, Zelena dvorana Puconci, 9:00, 1. SODNIK
29.09.2017 - Pokal (1 - 2 krog), KEMA Puconci : Radenci, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
07.10.2017 - 1. DOL ženske - 1. krog, Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
11.10.2017 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Ljutomer : KLS Ljubno, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
12.10.2017 - Pokal moški - 3. krog, Panvita Pomgrad II : Sostanj Topolsica, OŠ Beltinci, 19:00, 2. SODNIK
13.10.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
14.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Benedikt, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
17.10.201 - PRIJATELJSKE TEKME, PANVITA POMGRAD, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, 2. SODNIK
18.10.2017 - Pokal ženske - 4. krog, ŽOK Ljutomer : Luka Koper, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
20.10.2017 - 2. DOL moški - 2. krog, PRO Volley : Korvolley, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
21.10.2017 - 2. DOL moški - 2. krog, SiPlayer Fram : SIP Šempeter, OŠ Fram, 18:00, 1, SODNIK
28.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
02.11.2017 - Pokal ženske - 1/8 finala - 1. tekma, Kema Puconci : ŽOK GSV Zava Ptuj, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
03.11.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
04.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Nova KBM Branik II : Korvolley A, Draš center, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
04.11.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 3. krog, Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:30, 2. SODNIK
05.11.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
11.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 5. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
12.11.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
17.11.2017 . 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Murania Lendava : S volley II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
18.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Swatycomet Zreče : Mozirje, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
25.11.2017 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
25.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : KLS Ljubno, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
02.12.2017 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 3. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
02.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 8. krog, Nova KBM Branik II : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Lukna, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
02.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, ŽOK Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
03.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
09.12.2017 - mini odbojka 1. krog - turnir »K«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
09.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Prevalje, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
13.12.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 2. tekma, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
16.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Nova KBM Branik II : Celje, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
16.12.2017 - 1. DOL moški - 11. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
17.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
22.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Korvolley A, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:00, 2. SODNIK
23.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
14.01.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 1. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
15.01.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, PANVITA POMGRAD : HOČE, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
19.01.2018 - 2. DOL moški - 12. krog, PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
20.01.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
27.01.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Panvita Pomgrad II : Slovenska Bistrica, 16:00, ZAPISNIKAR
27.01.2018 - 1. DOL moški - 13. krog, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
03.02.2018 - DEKLICE mini odbojka - 2. krog - MESTA - turnir »W« , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
03.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
04.02.2018 - DEKLICE "B" liga - skupina "C" - 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
07.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
10.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, S volley : Prevalje, OŠ Vuzenica, 18:00, 1. SODNIK
11.02.2018 - KADETINJE "A" liga - vzhod "A" - 3. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 16. krog, ŽOK Sobota : Uniforest, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK 
23.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK Sobota : Formula Formis III, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
24.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
03.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, S volley : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK
10.03.2018 - mala odbojka dečki - repasaž - 2. krog - turnir »19« , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
10.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, ŽOK Ljutomer : S volley, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
11.03.2018 - KADETINJE "B" liga - skupina "H" - 4. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
13.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
16.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Murania Lendava : Uniforest, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
17.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Swatycomet Zreče : Braslovče, ŠD Zreče, 19:00, 2. SODNIK
30.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 22. krog, ŽOK Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
07.04.2018 - mala odbojka deklice - 2. krog - finalni del - turnir »6« , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
07.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
08.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
21.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
06.05.2018 - st. dečki polfinale - »B«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
13.05.2018 - kadeti polfinale - polfinale »B«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK