Domen Gujtman - delegacije 2018/2019

08.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad: Šoštanj Topolšica, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
18.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad: Calcit Kamnik, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, SODNIK
22.09.2018 - mladinke (2. niza), skupina “C” - 1. igrišče, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
30.09.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 1. krog - 2. igrišči, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, SODNIK
03.10.2018 - Pokal moški - 3. krog, Panvita Pomgrad II : Fužinar II Sij Metal, OŠ Beltinci, 18:00, 2. SODNIK
07.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 1. krog , ŠD Benedikt, 10:00, SODNIK
12.10.2018 - 1A. DOL ženske - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Roto-Kema Puconci, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
14.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
20.10.2018 - 2. DOL moški - 2. krog, Slovenska Bistrica : Špan Brezovica, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 19:00, 1. SODNIK
21.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 2. krog, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, SODNIK
03.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
09.11.2018 - 1A. DOL ženske - 5. krog, ŽOK Ljutomer : GEN-I Volley, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
10.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Turbina : Benedikt, ŠD Ruše, 17:00, 2. SODNIK
11.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 5. krog, Benedikt : ŽOK Sobota, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
18.11.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
01.12.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
08.12.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, Murania Lendava : Uniforest Prebold, Dvojezična sr.šola, Lendava, 15:30, 1. SODNIK
15.12.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Benedikt : KLS Ljubno, ŠD Benedikt, 17:00, 1. SODNIK 
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina E - 5. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
19.12.2018 - 2. DOL moški - 7. krog, Slovenska Bistrica : KorvolleyMislinja PD, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 20:00, 1. SODNIK
12.01.2019 - 1A. DOL ženske - 11. krog, ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
16.01.2019 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad : Weiz, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
17.01.2019 - 2. DOL moški - 11. krog, Slovenska Bistrica : Črnuče ACH, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 20:00, 2. SODNIK
15.02.2019 - 2. DOL moški - 15. krog, PRO Volley : GEN-I Volley, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
16.02.2019 - 1. DOL moški - 16. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
28.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Turbina : Celje, ŠD Ruše, 19:00, 2. SODNIK
01.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK Sobota : Benedikt, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK
03.03.2019 - KADETINJE A liga - vzhod A - 3. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
09.03.2019 - MINI ODBOJKA deklice - 2. krog - turnir »2E«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
09.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Benedikt : SIP Šempeter II, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
15.03.2019 - 2. DOL moški - 18. krog, SiPlayer Fram : SIP Šempeter, OŠ Fram, 19:00, 1. SODNIK
16.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 17. krog, Panvita Pomgrad II : Maribor II, OŠ Beltinci, 20:00, 2. SODNIK
20.03.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 3. krog, Roto-Kema Puconci : Calcit Volley II, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
23.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Formula Formis II : KLS Ljubno, VŠD Hoče, 13:00, 2. SODNIK
24.03.2019 - DEKLICE A liga - vzhod B - 5. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
12.04.2019 - 2. DOL moški - 22. krog, PRO Volley : SIP Šempeter, OŠ L.Štuklja, Maribor, 19:00, 2. SODNIK
13.04.2019 - DAN RADENSKE ODBOJKE, PRIJATELJSKE TEKME, ŠD Radenci, 13:00, SODNIK
13.04.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 21. krog, Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
Comments