Franc Mesarič - delegacije 2013/2014

06.09.2013 PRIJATELJSKA TEKMA - IZPIT ZA LINIJSKE SODNIKE, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, 1. SODNIK
14.09.2013 PRIJATELJSKA TEKMA - KEMA PUCONCI, OŠ BELTINCI, 10:00, SODNIK
18.09.2013 - 2. KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI : SIP ŠEMPETER II, OŠ BELTINCI, 18:00, 1.SODNIK
28.09.2013 - MAXIMUSOV TURNIR - PANVITA POMGRAD : ŠOŠTANJ TOPOLŠICA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, 1.SODNIK
02.10.2013 - 4.KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI ČRNUČE ACH I, OŠ BELTINCI, 19:00, 1.SODNIK
19.10.2013 - 3.DOL - V - M- 2.KROG - Lunos Maribor III : Črna, OŠ B.Ilicha, Maribor, 16:00, 2.SODNIK
19.10.2013 - 2.DOL - M- 2.KROG - Lunos Maribor II : SIP Šempeter, OŠ B.Ilicha, Maribor, 19:00, 1.SODNIK
30.10.2013 - Pokal (1/8 finale), Kema Puconci : Prevalje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 1. SODNIK
09.11.2013 - 2. DOL ženske, 4. krog , ŽOK AC Prstec Ptuj : Swatycomet Zreče,ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 2. SODNIK
13.11.2013 - Pokal, 1/4 finale, Nova KBM Branik : Braslovče, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1.SODNIK
19.11.2013 - DŠI OBČINE MURSKA SOBOTA, ŠD OŠ I; 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.11.2013 - 3. DOL moški, 6. krog , Lunos Maribor III : PRO Volley, OŠ B.Ilicha, Maribor, 16:00, 2.SODNIK
23.11.2013 - 2. DOL moški, 6. krog , Lunos Maribor II : Prigo Brezovica, OŠ B.Ilicha, Maribor, 19:00, 1.SODNIK
27.11.2013 - 1/4 finale POKALA, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
30.11.2013 - 1. DOL ženske, 8. krog , Aliansa : Zgornja Gorenjska, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, 1.SODNIK
07.12.2013 - 1. DOL moški,13. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, 2.SODNIK
14.12.2013 - 1. DOL ženske, 10. krog, Formis : Braslovče, VŠD Hoče, 18:30, 2.SODNIK
11.01.2014 - 2. DOL moški, 10. krog, Murexin : SEP Mokronog, ŠD Bistrica, Sl.Bistrica, 19:00, 1.SODNIK
18.01.2014 - 2. DOL ženske, 11. krog, Benedikt : Mozirje, ŠD Benedikt, 18:00, 1.SODNIK
25.01.2014 - 3. DOL moški, 12. krog, Lunos Maribor III : Turbina, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 17:00, 2.SODNIK
25.01.2014 - 2. DOL moški, 12. krog, Lunos Maribor II : MOK Kočevje, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 19:00, 1. SODNIK
01.02.2014 - 1. DOL ženske, 2. krog, Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
08.02.2014 - 2. DOL moški, 14. krog, Hoče : MOK Kočevje, VŠD Hoče, 19:00, 1.SODNIK
12.02.2014 - 1. DOL ženske, 5. krog, Formis : Kema Puconci, VŠD Hoče, 19:30, 1. SODNIK
15.02.2014 - 2. DOL ženske, 15. krog, Benedikt : Prevalje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
19.02.2014 - 1. DOL ženske, 7. krog, Formis : Braslovče, VŠD Hoče, 19:30, 2. SODNIK
01.03.2014 - 2. DOL moški, 16. krog, Lunos Maribor II : Žirovnica, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 19:00, 1. SODNIK
08.03.2014 -2. DOL ženske, 17. krog, M.Sobota : ŽOK Mislinja, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
15.03.2014 - 3. DOL moški,  18. krog, Hoče mladi : TAB Mežica, VŠD Hoče, 16:30, 2. SODNIK
15.03.2014 - 2. DOL moški, 18. krog, Hoče : Žirovnica, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
29.03.2014 - MALA DEČKI - 4. krog - repasaži, turnir »26«, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
15.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
18.05.2014 - KADETI -  finale, ŠD Rače, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.05.2014 - MEDNARODNA PRIJ. TEKMA, ŽOK KEMA PUCONCI : CORNELL COLLEGE ( ZDA ),  Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
23.05.2014 - MEDNARODNA PRIJ. TEKMA, ŽOK KEMA PUCONCI : MOUNT UNION ( ZDA ), Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK