Franc Mesarič - delegacije 2014/2015

03.09.2014 - PANVITA POMGRAD : ACH, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, 1. SODNIK
09.09.2014 - PANVITA POMGRAD : QATAR, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, 1. SODNIK
13.09.2014 - MAXIMUSOV TURNIR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
24.09.2014 - Puconci II : Ose Lendava, PRIJATELJSKA TEKMA, Zelena dvorana Puconci,19:30,  2. SODNIK
03.10.2014 - 1. DOL ženske, 3. krog , Formis : Kostmann Sl.Gradec, VŠD Hoče, 19:30, 2. SODNIK
08.10.2014 - Pokal 3. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
11.10.2014 - 1. DOL ženske, 4. krog , Aliansa : Formis, ŠD OŠ Šempeter, 4. krog, 1. SODNIK
25.10.2014 - 2. DOL moški,2. krog,  Murexin : Žirovnica, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 19:00, 1. SODNIK
29.10.2014 - Pokal (1/8 finale), 2. tekma, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
08.11.2014 - 1. DOL moški,10. krog,  Lunos Maribor : ACH Volley, ŠD Tabor, Maribor, 15:30, 1. SODNIK
12.11.2014 - SINDIKALNE TEKME, OŠ I., Murska Sobota, 19:15, SODNIK - ZAPISNIKAR
14.11.2014 - 2. DOL ženske , 4. krog, ŽOK GM mobil Ptuj : Mozirje, ŠD Gimnazija Ptuj, 19:30, 1. SODNIK
18.11.2014 - Pokal , 1/4 finala - 1. tekma, Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
22.11.2014 - 2. DOL ženske, 5. krog , Nova KBM Branik II : Celje, ŠD Lukna, Maribor, 15:30, 2. SODNIK
29.11.2014 - 3. DOL ženske, 6. krog , Črna : Pohorje Volley, OŠ Črna, 16:00, 1. SODNIK
29.11.2014 - 2. DOL moški, 6. krog, Črna : Hoče, OŠ Črna, 19:00, 1. SODNIK
03.12.2014 - Pokal 1/4 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
06.12.2014 - 2. DOL moški, 7. krog , Hoče : Žirovnica, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
13.12.2014 - 2. DOL ženske , 8. krog , ŽOK GM mobil Ptuj : Prevalje, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:00, 1. SODNIK
10.01.2015 - PANVITA POMGRAD : CALCIT VOLLEYBALL, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, 1. SODNIK
16.01.2015 - 2. DOL moški, 10. krog, Murexin : Črna, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 19:00, 1. SODNIK
23.01.2015 - 2. DOL ženske, 11. krog, Nova KBM Branik II : Benedikt, Draš center, Maribor, 17:00, 1. SODNIK
25.01.2015 - Finalni turnir MLADINCEV., VŠD Hoče, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
31.01.2015 - 2. DOL ženske, 12. krog, ŽOK GM mobil Ptuj : Celje, ŠD Center Ptuj, 18:30, 1. SODNIK
07.02.2015 - 2. DOL ženske,  13. krog, ŽOK Sobota : Benedikt, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
21.02.2015 - 2. DOL ženske, 14. krog, ŽOK GM mobil Ptuj : Kajuh Šoštanj, ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 2. SODNIK
28.02.2015 - 2. DOL moški, 15. krog, Hoče : Črna, VŠD Hoče, 16:00, 1. SODNIK
07.03.2015 - MALA DEKLICE - 4. krog - repasaž, turnir »51« , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
07.03.2015 - 2. DOL moški , 16. krog, Murexin : SEP Mokronog, ŠD Bistrica, Sl. Bistrica, 19:00, 1. SODNIK
14.03.2015 - 2. DOL ženske, 17. krog, ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
20.03.2015 - 2. DOL ženske, 18. krog, Swatycomet Zreče : ŽOK GM mobil Ptuj, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
24.04.2015 - 1. DOL ženske, Kvalifikacije za 1. DOL - 3. krog, Formis : Swaty Comet Zreče, VŠD Hoče, 19:30, 2. SODNIK
31.05.2015 - KADETI, finale, VŠD Hoče, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR