Franc Mesarič - delegacije 2015/2016

12.08.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita-Pomgrad : Kitajska - OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
13.08.2015- PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita-Pomgrad : Iran U-21 - OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
21.09.2015 - Pokal 1. krog, Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci, 18:30, 1. SODNIK 
26.09.2015 - Pokal 2. krog, M. Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
07.10.2015 - Pokal 4. krog, Radenci : Calcit Volleyball II, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
10.10.2015 - 1. DOL ženske, 1. krog , Formis : UOK Vital Ljubljana, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
17.10.2015 - 1. DOL moški, 3. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
21.10.2015 - 1. DOL ženske, 3. krog , Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci,  19:00, 2. SODNIK
22.10.2015 - 2. DOL ženske , 2. krog , Nova KBM Branik II : Mozirje, ŠD Lukna, Maribor, 20:30, 1. SODNIK
28.10.2015 - Pokal 1/8 finala, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
31.10.2015 - 1. DOL ženske, 5. krog , Nova KBM Branik : GEN-I Volley, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
07.11.2015 - 1. DOL ženske, 7. krog , Formis : Kema Puconci, OŠ Miklavž na Dr.polju, 19:00, 2. SODNIK
14.11.2015 - 3. DOL ženske, 4. krog , Kema Puconci II : Formis II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, SMS
18.11.2015 - Pokal - ženske - 1/4 finale - 1. tekma, Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
21.11.2015 - 1. DOL moški, 9. krog , Maribor : Salonit Anhovo, ŠD Tabor, Maribor, 16:00, 2. SODNIK
21.11.2015 - 3. DOL moški, 5. krog , Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 20:00, 1. SODNIK
28.11.2015 - 3. DOL ženske, 6. krog , Prevalje II : Formis II, ŠD Prevalje, 15:30, 2. SODNIK
28.11.2015 - 2. DOL ženske, 6. krog, Prevalje : Benedikt, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
05.12.2015 - 1. DOL ženske, 11. krog, Formis : Nova KBM Branik, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK 
18.12.2015 - 2. DOL ženske, 9. krog , Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja, Draš center, Maribor, 14:00, 1. SODNIK
19.12.2015 - 3. DOL ženske, 9. krog , Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
13.01.2016 - 1. DOL ženske, 15. krog, Formis : Calcit Ljubljana, VŠD Hoče, 20:00, 2. SODNIK
16.01.2016 - 2. DOL moški, 10. krog, Hoče : Santana Logatec, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
20.01.2016 - 2. DOL ženske, 11. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK GM mobil Ptuj, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
24.01.2016 - MLADINKE, finale, Draš center, Maribor, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
30.01.2016 - 1. DOL ženske, 18. krog, Nova KBM Branik : Kema Puconci, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
31.01.2016 - 3. DOL ženske, 10. krog, Kema Puconci II : Mežica, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
05.02.2016 - 2. DOL ženske, 13. krog, Benedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
13.02.2016 - 1. DOL moški,  modra - 2. krog , Maribor : Triglav Kranj, ŠD Tabor, Maribor, 17:00, 2. SODNIK
20.02.2016 - 1. DOL ženske,  zelena - 2. krog , Aliansa-Šempeter : Formis, ŠD OŠ Šempeter, 17:30, 1. SODNIK
20.02.2016 - 1. DOL moški, zelena - 2. krog , SIP Šempeter : Fužinar Metal Ravne, ŠD OŠ Šempeter, 19:30, 2. SODNIK
27.02.2016 - 2. DOL ženske, 15. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK Mislinja, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
02.03.2016 - 1. DOL ženske, modra - 6. krog , Nova KBM Branik : UOK Vital Ljubljana, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
05.03.2016 - 1. DOL moški, zelena - 4. krog , Fužinar Metal Ravne : Krka, OŠ P.Voranc, Ravne, 14:30, 2. SODNIK
12.03.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
13.03.2016 - STAREJŠI DEČKI - B LIGA- SKUPINA A, 3. krog, ŠD Radenci, 10:00, ZAPISNIKAR
16.03.2016 - 1. DOL ženske, modra - 9. krog , Nova KBM Branik : Braslovče, ŠD Lukna, Maribor, 17:00, 2. SODNIK
08.04.2016 - 1. DOL ženske, 2. tekma - 1/4 finale, Formis : Nova KBM Branik, VŠD Hoče, 19:30, 2. SODNIK