Franc Mesarič - delegacije 2016/2017

01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : Haok Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 1. SODNIK
01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN, OK Maribor : SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 11:30, 2. SODNIK
08.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
14.10.2016 - 2. DOL moški - 2. krog, PRO Volley : Šoštanj Topolšica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
15.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog , Murania Lendava : KLS Ljubno, Dvojezična OŠ, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
17.10.2016 - 1. DOL moški - 2. krog, Maribor : ACH Volley, ŠD Tabor, Maribor, 19:00, 1. SODNIK
22.10.2016 - 1. DOL moški - 4. krog, Hoče : ACH Volley, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK
29.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK 
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
04.11.2016 - 1. DOL moški - 6. krog, Hoče : SIP Šempeter, VŠD Hoče, 19:30, 1. SODNIK
05.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 5. krog , Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
12.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog , Prevalje II : Murania Lendava, ŠD Prevalje, 15:30, 1. SODNIK
12.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Prevalje : Swatycomet Zreče, ŠD Prevalje, 18:30, 2. SODNIK
19.11.2016 - 1. DOL ženske - 7. krog, Nova KBM Branik : Luka Koper, ŠD Tabor, Maribor, 16:30, 1. SODNIK
23.11.2016 - Pokal ženske - 1/8 finala - 1. tekma, ŽOK Ljutomer : Formula Formis, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
25.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog , M.Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, SMS
26.11.2016 - mala odbojka Pomurje - 2. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
26.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog , Kema Puconci II : Svolley Radlje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
30.11.2016 - 1. DOL moški - 10. krog, FužinarSijMetalRavne : ACH Volley, OŠ P.Voranc, Ravne, 19:00, 1. SODNIK
02.12.2016 - 1. DOL moški - 11. krog, ACH Volley : Maribor, ŠD Tivoli, Ljubljana, 18:00, 1. SODNIK
06.12.2016 - Pokal ženske - 1/8 finala - 2. tekma, Kema Puconci : ŽOK Triglav Kranj, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
14.12.2016 - 1. DOL moški - 13. krog, Maribor : SIP Šempeter, ŠD Tabor, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
17.12.2016 - 1. DOL ženske - 11. krog, VOLLEYBALLjubljana : Sp.Savinjska-Aliansa, ŠD Galjevica, Ljubljana, 16:30, 2. SODNIK
17.12.2016 - 1. DOL ženske - 11. krog, Calcit Volleyball : Luka Koper, ŠD Galjevica, Ljubljana, 19:30, 1. SODNIK
18.12.2016 - mladinci zaključni turnir - finale, VŠD Hoče, 10:00, SODNIK
20.01.2017 - 1. DOL ženske - 12. krog, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, 2. SODNIK
21.01.2017 - 1. DOL ženske - 12. krog, ŽOK Mislinja : GEN-I Volley, Gimnazija Sl.Gradec, 20:00, 1. SODNIK
22.01.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 1. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
28.01.2017 - 1. DOL moški - 16. krog, Maribor : FužinarSijMetalRavne, ŠD Tabor, Maribor, 18:00, 2 SODNIK
03.02.2017 - 1. DOL ženske - 14. krog, Nova KBM Branik : ŽOK Mislinja, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
08.02.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 2. tekma, Hoče : Triglav Kranj, VŠD Hoče, 20:00, 2. SODNIK
10.02.2017 - 2. DOL moški - 15. krog, PRO Volley : Črnuče ACH I, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
11.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Murania Lendava : Formis, Dvojezična OŠ, Lendava, 15:00, 1. SODNIK
18.02.2017 - 1. DOL ženske - 16. krog, Formula Formis : Zgornja Gorenjska, VŠD Hoče, 18:30, 2. SODNIK
22.02.2017 - 1/4 finale Pokala SLO - 2. tekma, Kema Puconci : VOLLEYBALLjubljana, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
25.02.2017 - 1. DOL ženske - 17. krog, Nova KBM Branik : Sp.Savinjska-Aliansa, ŠD Lukna, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
04.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 18. krog, M.Sobota : Kema Puconci II, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
08.03.2017 - 1. DOL ženske - zelena skupina - 2. krog, Kema Puconci : ŽOK Mislinja, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
11.03.2017 - mala odbojka deklice - za mesta - 1. krog - turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
11.03.2017 - 1. DOL ženske - končnica - 3. tekma - 1/4 finale, Formula Formis : GEN-I Volley, VŠD Hoče, 18:30, 2. SODNIK
25.03.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 20. krog, Radenci : Črnuče ACH III, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
07.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
13.04.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, Nova KBM Branik II : Prevalje, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 19:30, 1. SODNIK
19.04.2017 - 1. DOL ženske - zelena skupina - 6. krog, Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
22.04.2017 - starejše deklice polfinale - polfinale »A«, Draš center, Maribor, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
07.05.2017 - mini odbojka deklice - finale, VŠD Hoče, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
13.06.2017 - Odbojka na mivki  - SŠ, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 08:00, SODNIK