Franc Mesarič - delegacije 2017/2018

23.09.2017 - AVTO RAJH OPEN, PANVITA POMGRAD : OK MARIBOR, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 1. SODNIK
29.09.2017 - Pokal (1 - 2 krog), KEMA Puconci : Radenci, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
07.10.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 1. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00,  SODNIK
11.10.2017 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Sobota : Prevalje, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
14.10.2017 - 2. DOL moški - 1. krog, SIP Šempeter : MOK Kočevje, ŠD OŠ Šempeter, 17:00, 2. SODNIK
14.10.2017 - 1. DOL ženske - 2. krog, Aliansa Šempeter : Nova KBM Branik, ŠD OŠ Šempeter, 19:30, 1. SODNIK
17.10.201 - PRIJATELJSKE TEKME, PANVITA POMGRAD, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, 1. SODNIK
18.10.2017 - Pokal ženske - 4. krog, ŽOK Ljutomer : Luka Koper, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
20.10.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog, ŽOK Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
28.10.2017 - 1. DOL ženske - 4. krog, Kema Puconci : GEN-I Volley, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
03.11.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog, ŽOK Sobota : Korvolley B, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
05.11.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
08.11.2017 - Pokal moški - 1/8 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
11.11.2017 - 1. DOL ženske - 6. krog, Kema Puconci : Formula Formis, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
18.11.2017 - 1. DOL moški - 7. krog, Maribor : Črnuče, ŠD Tabor, Maribor, 17:00, 1. SODNIK
19.11.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
22.11.2017 - 1. DOL moški - 8. krog, Hoče : Triglav Kranj, VŠD Hoče, 20:00, 2. SODNIK
29.11.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 1. tekma, Maribor : ACH Volley Ljubljana, ŠD Tabor, Maribor, 19:00, 2. SODNIK
01.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
02.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 8. krog, Nova KBM Branik II : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Lukna, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
09.12.2017 - 1. DOL moški - 10. krog, Triglav Kranj : Črnuče, ŠD Planina, Kranj, 17:30, 2. SODNIK
15.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
16.12.2017 - 1. DOL ženske - 11. krog, Formula Formis : Ljubljana, VŠD Hoče, 18:30, 1. SODNIK
17.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
20.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Murania Lendava : Formula Formis III, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
22.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Korvolley A, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:00, 1. SODNIK
10.01.2018 - 1. DOL moški - 8. krog, ACH Volley Ljubljana : Salonit Anhovo, ŠD Tivoli, Ljubljana, 20:00, 2. SODNIK
13.01.2018 - MLADINKE zaključni turnirji - FINALE, Draš center, Maribor, 9:30, SODNIK - ZAPISNIKAR
14.01.2018 - DEČKI "B" liga - skupina "B" - 1. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
19.01.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Murania Lendava : ŽOK Sobota, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
20.01.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
27.01.2018 - 1. DOL moški - 13. krog, Maribor : Salonit Anhovo, ŠD Tabor, Maribor, 18:30, 2. SODNIK
02.02.2018 - 1. DOL ženske - 14. krog, Aliansa Šempeter : GEN-I Volley, ŠD OŠ Šempeter, 20:30, 1. SODNIK
07.02.2018 - 1. DOL moški - 15. krog, Maribor : ACH Volley Ljubljana, ŠD Tabor, Maribor, 19:00, 1. SODNIK
10.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
16.02.2018 - 1. DOL ženske - 16. krog, Roto-Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 1. SODNIK
23.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Celje, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:00, 1. SODNIK
24.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
03.03.2018 - 1. DOL ženske - 18. krog, Roto-Kema Puconci : Ankaran Hrvatini, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
04.03.2018 - DEKLICE "B" liga - skupina "C" - 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
13.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
16.03.2018 - 1. DOL ženske - končnica - 3. tekma - 1/4 finale, Aliansa Šempeter : GEN-I Volley, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, 1. SODNIK
17.03.2018 - DEKLICE mini odbojka - 3. krog - turnir »3C«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Swatycomet Zreče : Braslovče, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
18.03.2018 - DEKLICE "B" liga - skupina "C" - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
24.03.2018 - mala odbojka dečki - 3. krog - repasaž - turnir »24«, ŠD Radenci, 11:00, SODNIK
24.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 21. krog, ŽOK Ljutomer : Braslovče, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
31.03.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 6. krog, OŠ III, Murska Sobota, 10:00, SODNIK
04.04.2018 - ŠOLSKA DOS, OŠ Markovci, 13:00, SODNIK