Franc Mesarič - delegacije 2018/2019

26.09.2018 - Pokal moški - 2. krog, Radenci : ROTO Puconci, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
03.10.2018 - Pokal moški - 3. krog, Športni park Ludus : Črnuče ACH, ŠD Radenci, 18:00, 1. SODNIK
13.10.2018 - 1B. DOL ženske - 1. krog, Nova KBM Branik II : ŽOK SETO Ptuj, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
19.10.2018 - 1. DOL moški - 2. krog, Calcit Volley : Krka, ŠD Kamnik, 19:30, 1. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog,Panvita Pomgrad II : Hoče II,  OŠ Beltinci, 16:00, 1. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog, Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
21.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 2. krog, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, SODNIK
24.10.2018 - Pokal ženske - 1. tekma - 1/4 finala, Formula Formis : Calcit Volley, VŠD Hoče, 19:00, 1. SODNIK
27.10.2018 - 1. DOL moški - 3. krog, Hoče : Črnuče, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK
03.11.2018 - 1B. DOL ženske - 4. krog, ŽOK SETO Ptuj : Vital Ljubljana, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
09.11.2018 - 1A. DOL ženske - 5. krog, ŽOK Ljutomer : GEN-I Volley, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
17.11.2018 - 1B. DOL ženske - 6. krog, Nova KBM Branik II : Mozirje, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 2. SODNIK
21.11.2018 - Pokal ženske - 2. tekma - 1/4 finala, Nova KBM Branik : SIP Šempeter, ŠD Tabor, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
24.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, ŽOK Sobota : Celje, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
01.12.2018 - 1B. DOL ženske - 8. krog, ŽOK SETO Ptuj : ŽOK Triglav Kranj, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
08.12.2018 - 1B. DOL ženske - 9. krog, Swatycomet Zreče : ŽOK Triglav Kranj, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
14.12.2018 - 1A. DOL ženske - 10. krog, Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 20:30, 2. SODNIK
15.12.2018 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
15.12.2018 - 1B. DOL ženske - 10. krog, Prevalje : ŽOK Triglav Kranj, ŠD Prevalje, 18:00, 1. SODNIK
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina E - 5. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
20.12.2018 - MLADINKE - turnir - za 5.mesto, VŠD Hoče, 17:00, SODNIK
12.01.2019 - 1. DOL moški - 11. krog, Krka : Calcit Volley, ŠD Marof, Novo mesto, 19:00, 2. SODNIK
26.01.2019 - 1B. DOL ženske - 13. krog, Nova KBM Branik II : ATK Grosuplje, ŠD Lukna, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
02.02.2019 - 1. DOL moški - 14. krog, Maribor : Hoče, ŠD Tabor, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
09.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, SVolley : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK
10.02.2019 - 1A. DOL ženske - 15. krog, ŽOK Ljutomer : SIP Šempeter, ŠD ŠIC Ljutomer, 18:00, 2. SODNIK
16.02.2019 - 1B. DOL ženske - 16. krog, Nova KBM Branik II : OD Krim, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 2. SODNIK
23.02.2019 - 1B. DOL ženske - 17. krog, Swatycomet Zreče : Prevalje, ŠD Prevalje, 19:00, 1. SODNIK
28.02.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 15. krog, Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 18:00, 1. SODNIK
02.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, SIP Šempeter II : Formula Formis II, ŠD OŠ Šempeter, 16:30, 2. SODNIK
02.03.2019 - 1A. DOL ženske - 18. krog, SIP Šempeter : Ankaran Hrvatini, ŠD OŠ Šempeter, 19:00, 1. SODNIK
08.03.2019 - 1B. DOL ženske - modra skupina - 1. krog, ŽOK SETO Ptuj : Piran, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:30, 1. SODNIK
15.03.2019 - 2. DOL moški - 18. krog, SiPlayer Fram : SIP Šempeter, OŠ Fram, 19:00, 2. SODNIK
23.03.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 2. krog, Šoštanj Topolšica : Črnuče, ŠD Šoštanj, 19:00, 2. SODNIK
24.03.2019 - DEČKI B liga - skupina A - 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
29.03.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 5. krog, Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
30.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 19. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
06.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 7. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
07.04.2019 - DEČKI B liga - skupina A - 5. krog , ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
12.04.2019 - 2. DOL moški - 22. krog, PRO Volley : SIP Šempeter, OŠ L.Štuklja, Maribor, 19:00, 1. SODNIK
20.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 10. krog, ŽOK Ljutomer : Roto-Kema Puconci, ŠD ŠIC Ljutomer, 17:00, 1. SODNIK