Hana Banfi - delegacije 2015/2016

26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, HAOK Mladost Zagreb : OK Međimurje Centromental, OŠ I., Murska Sobota, 16:30, ZAPISNIKAR
26.09.2015 . AVTO RAJH OPEN, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19.00, ZAPISNIKAR
27.09.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 1. krog - 2. igrišči, ŠD Radenci, 10:00, ZAPISNIKAR
07.10.2015 - Pokal 4. krog, Radenci : Calcit Volleyball II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
11.10.2015 - STAREJŠE DEKLICE - kvalifikacije - skupina F, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
24.10.2015 - 3. DOL ženske, 2. krog , Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
07.11.2015 - 2. DOL ženske, 3. krog , ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 3. DOL ženske, 5. krog, Murania Lendava : Kema Puconci II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 16:00, ZAPISNIKAR
29.11.2015 - KADETINJE - kvalifikacije - skupina B, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR 
05.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
12.12.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
19.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
19.12.2015 - 3. DOL ženske, 9. krog , Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
20.12.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
09.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 3. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
16.01.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
17.01.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 1. krog, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 11:00, ZAPISNIKAR
23.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 4. krog, OŠ Stročja vas, 10:00, ZAPISNIKAR
30.01.2016 - MINI - dečki - 3. krog, turnir »12«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
07.02.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 2. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Murania Lendava : Formis II, Dvojezična OŠ, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
27.02.2016 - 3. DOL ženske, 13. krog, Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
05.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - 1. krog, turnir »1«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
12.03.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
12.03.2016 - 3. DOL ženske, 15. krog, Murania Lendava : Svolley Vuzenica, Dvojezična OŠ, Lendava, 16:00, ZAPISNIKAR
12.03.2016 - 2. DOL ženske, 17. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE - A LIGA - VZHOD B, 4. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK 
02.04.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 2. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
09.04.2016 - 3. DOL ženske, 17. krog, Murania Lendava : M.Sobota, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, ZAPISNIKAR
24.04.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 6. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
21.05.2016 - mala odbojka Ž, finale, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
28.05.2016 - st. dečki, finale, za 5. mesto, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 12:00, ZAPISNIKAR