Jernej Koštric - delegacije 2013/2014

06.09.2013 PRIJATELJSKA TEKMA - IZPIT ZA LINIJSKE SODNIKE, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, LINIJSKI SODNIK
28.09.2013 - MAXIMUSOV TURNIR - PANVITA POMGRAD : ŠOŠTANJ TOPOLŠICA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, 2.SODNIK
28.09.2013 - MAXIMUSOV TURNIR - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA : FINO KAPOSVAR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 12:30, 2.SODNIK
02.10.2013 - 4.KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI ČRNUČE ACH I, OŠ BELTINCI, 19:00, ZAPISNIKAR
20.10.2013 - St.deklice - kval. - skupina "I", Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
26.09.2013 - 2. DOL ženske, 3. krog , Swatycomet Zreče : M.Sobota, OŠ II., Murska Sobota, ZAPISNIKAR
13.11.2013 - POKAL 1/4 finale, Kema Puconci : Ankaran, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
30.11.2013 - 3. DOL ženske,  7. krog, ŽOK ZM Ljutomer : Prevalje II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2.SODNIK
01.12.2013 - St.deklice - kval. - skupina "H", 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
13.12.2013 - 2. DOL ženske, 9. krog , M.Sobota : ŽOK AC Prstec Ptuj, OŠ II., Murska Sobota, 19;30, ZAPISNIKAR
14.12.2013 - MALA DEKLICE - 1. krog - REPASAŽI, turnir »27«, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
05.01.2014 - KADETINJE - "A" liga - VZHOD 2, 1. krog , OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
11.01.2014 - 3. DOL ženske, 10. krog, ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Vuzenica, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
18.01.2014 - MALA DEKLICE - REPASAŽ - 2. krog, turnir »32«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
18.01.2014 - 3. DOL ženske, 11. krog, ŽOK ZM Ljutomer : ZOJA Lenart, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
01.02.2014 - 3. DOL ženske, 13. krog, ŽOK ZM Ljutomer : Mežica, ŠD ŠIC Ljutomer,19:00, 2. SODNIK 
08.02.2014 - MINI DEKLICE - 1. krog repasaž, turnir »25«, ŠD ŠIC Ljutomer, 9:30, SODNIK
08.02.2014 - 1. DOL moški, 4. krog, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
15.02.2014 - 1. DOL moški, 6. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
08.03.2014 - MINI DEKLICE - 1. krog - za mesta, turnir »60«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
09.03.2014 - KADETINJE - "B" liga - skupina "D", 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
15.03.2014 - 1. DOL moški,1/4 finale, Panvita Pomgrad : Fužinar Metal Ravne, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK 
16.03.2014 - ST.DEČKI - "B" liga - skupina "E", 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
23.03.2014 - KADETI - "B" liga - skupina "A", 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
26.03.2014 - 1. DOL moški, 1/2 finale, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota,19:00, LINIJSKI SODNIK 
29.03.2014 - MALA DEČKI - 4. krog - repasaži, turnir »26«, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
30.03.2014 - ST.DEKLICE - "B" liga - skupina "F", 5. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK 
05.04.2014 - MINI ODBOJKA – deklice – 3. krog – za mesta, turnir »65« , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
06.04.2014 - KADETINJE, »za 9. mesto«,OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
09.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
23.04.2014 - MALA ODBOJKA, OŠ I., Murska Sobota, 13:20, SODNIK
10.05.2014 - MINI ODBOJKA – deklice – polfinale, turnir »51«, OŠ I., Murska Sobota, SODNIK