Jernej Koštric - delegacije 2014/2015

03.09.2014 - PANVITA POMGRAD : ACH, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I.MURSKA SOBOTA, 19:00, 2. SODNIK
13.09.2014 - MURANIA TURNIR, DVOJEZIČNA SREDNJA ŠOLA LENDAVA, 09:00 SODNIK
17.09.2014 - ŽOK KEMA PUCONCI II. : ŽOK ZM LJUTOMER, PRIJATELJSKA TEKMA, ZELENA DVORANA PUCONCI, 19:00, 2. SODNIK
08.10.2014 - Pokal 3. krog, Radenci : Lunos Maribor II, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
12.10.2014 - STAREJŠE DEKLICE, Q-skI - 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
18.10.2014 - 3. DOL ženske - vzhod, 1. krog , ŽOK Ljutomer : Formis II, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
08.11.2014 - 3. DOL ženske, 3. krog, Kema Puconci II : Turbina, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 2. SODNIK
16.11.2014 - KADETINJE, Q-skK - 2. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
19.11.2014 - PANVITA POMGRAD : KUVAJT, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I., Murska Sobota, 19:45, 2. SODNIK
29.11.2014 - 3. DOL ženske, 6. krog , ŽOK Ljutomer : Kema Puconci II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
03.12.2014 - Pokal 1/4 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
06.12.2014 - MINI - DEKLICE, 1. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
06.12.2014 - 3. DOL ženske, 7. krog, Kema Puconci II : Črna, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 1. SODNIK
08.12.2014 - MEDOBČINSKO STAREJŠE DEKLICE, OŠ I., Murska Sobota, 12:10, SODNIK
13.12.2014 - MALA DEKLICE - 1. krog, turnir »14«, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
20.12.2014 - MINI - DEKLICE, 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
14.01.2015 - Področno tekmovanje za st. dečke, OŠ Beltinci, 12:30, SODNIK
17.01.2015 - MINI - DEKLICE - Pomurje, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.01.2015 - 3. DOL moški, 10. krog, OK Radenci : OK Mislinja, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
21.01.2015 - 1. DOL moški, 1. krog - modra, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
23.01.2015 - šolska tekmovanja (četrt., polf., fin. - dvorana), Četrtfinale UČENKE - skupina B., OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
31.01.2015 - 1. DOL moški,1M-M - 3. krog , Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
04.02.2015 - 1. DOL moški, 1M-M - 4. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
07.02.2015 - MALA DEKLICE - 1. krog - za mesta, turnir »69«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 9:00, SODNIK
14.02.2015 - 3. DOL ženske, 14. krog, ŽOK Ljutomer : Pohorje Volley, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
07.03.2015 - MALA DEKLICE - 2. krog - za mesta, turnir »77«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
07.03.2015 - 3. DOL ženske, 16. krog, ŽOK Ljutomer : Turbina, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
08.03.2015 - STAREJŠE DEKLICE - A liga - vzhod 1, 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
14.03.2015 - MINI DEČKI - 2. krog - repasaž, turnir »19«, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
14.03.2015 - 3. DOL moški, 17. krog, OK Radenci : PRO Volley, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
21.03.2015 - 3. DOL ženske, 18. krog, ŽOK Ljutomer : Prevalje II, ŠD ŠIC Ljutomer, 16:00, 2. SODNIK
29.03.2015 - STAREJŠE DEKLICE - B liga - skupina H, 3. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
04.04.2015 - 1. DOL moški, 2. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.04.2015 - MALA DEČKI - 4. krog, turnir »27«, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
23.05.2015 - MALA DEKLICE, za 13. mesto, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.05.2015 - KADETINJE, za 17. mesto, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK