Jernej Koštric - delegacije 2015/2016

13.08.2015- PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita-Pomgrad : Iran U-21 - OŠ I., Murska Sobota - 19:30 - 2. SODNIK
23.09.2015 - Pokal 2. krog, Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, HAOK Mladost Zagreb : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 1. SODNIK
26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, Panvita Pomgrad : OK Međimurje Centromental, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 1. SODNIK
26.09.2015 - Pokal 2. krog, M. Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
27.09.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 1. krog - 2. igrišči, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
07.10.2015 - Pokal 4. krog, Radenci : Calcit Volleyball II, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
17.10.2015 - 3. DOL ženske, 1. krog , M.Sobota : Svolley Vuzenica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
24.10.2015 - 3. DOL ženske, 2. krog , Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
07.11.2015 - 3. DOL moški, 3. krog , Radenci : Svolley Vuzenica, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
12.11.2015 - CEV Challenge cup, Panvita Pomgrad : Ethnikos Alexandoupolis, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.11.2015 - 3. DOL ženske, 4. krog , M.Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
18.11.2015 - Pokal - ženske - 1/4 finale - 1. tekma, Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 3. DOL ženske, 5. krog, Murania Lendava : Kema Puconci II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 16:00, 1. SODNIK
21.11.2015 - 3. DOL moški, 5. krog , Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 20:00, 2. SODNIK
28.11.2015 - 3. DOL ženske, 6. krog , M.Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
04.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci, 20:00, 2. SODNIK
05.12.2015 - 3. DOL moški,  7. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci,19:00, 2. SODNIK
12.12.2015 - MALA - deklice – Pomurje, 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
12.12.2015 - 3. DOL ženske, 8. krog , M.Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
16.01.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
17.01.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 1. krog, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 11:00, SODNIK
23.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 4. krog, OŠ Stročja vas, 10:00, SODNIK
30.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
30.01.2016 - 3. DOL ženske, 10. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
31.01.2016 - 3. DOL ženske, 10. krog, Kema Puconci II : Mežica, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
06.02.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 5. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
06.02.2016 - 3. DOL ženske, M.Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 2. SODNIK
07.02.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 2. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
10.02.2016 - 1. DOL moški, modra, Panvita pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Murania Lendava : Formis II, Dvojezična OŠ, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
27.02.2016 - 3. DOL ženske, 13. krog, Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2.SODNIK
27.02.2016 - 3. DOL moški, 13. krog, Radenci : Mislinja, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
04.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : Posojilnica AICH / DOB, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
05.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Posojilnica AICH / DOB : AMSTETTEN NÖ, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, LINIJSKI SODNIK
06.03.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE B LIGA - SKUPINA C, 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 09:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - 2. krog, turnir »13«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
19.03.2016 - 3. DOL ženske, 16. krog, M.Sobota : Formis II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
02.04.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 2. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
03.04.2016 - STAREJŠE DEKLICE B LIGA - SKUPINA C, 3. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
06.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
09.04.2016 - 3. DOL ženske, 17. krog, Kema Puconci II : Prevalje II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 2. SODNIK
16.04.2016 - 3. DOL ženske, 18. krog, M.Sobota : Kema Puconci II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
20.04.2016 - 1. DOL moški, 2. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
24.04.2016 - KADETINJE - B LIGA - sk. B, 6. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
27.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
04.05.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
08.05.2016 - KADETINJE, za 13. mesto, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
21.05.2016 - mala odbojka Ž, finale, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
28.05.2016 - st. dečki, finale, za 5. mesto, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 12:00, SODNIK