Jernej Koštric - delegacije 2016/2017

28.09.2016 - Pokal moški - 2. krog, Blok&Batina Radenci : Svolley Vuzenica, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
01.10.2016 - Pokal moški - 3. krog, Radenci : PRO Volley, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
07.10.2016 - PRIJATELJSKE TEKME, ŽOK KEMA PUCONCI : FORMIS, Zelena dvorana Puconci, 19:00, SODNIK
08.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
14.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
16.10.2016 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “D”, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 11:00, SODNIK 
19.10.2016 - Pokal ženske - 2. krog, Kema Puconci II : Prevalje, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
21.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Nova KBM Branik II : Celje, Draš center, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
22.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 3. krog , Kema Puconci II : Murania Lendava, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 1. SODNIK
29.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK 
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota10:00, SODNIK
05.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 5. krog , Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
06.11.2016 - KADETI kva. - skupina "A" - 2. krog, OŠ Stročja vas, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
12.11.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 6. krog, Radenci : Mislinja, ŠD Radenci, 18:00,1. SODNIK
19.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
20.11.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
26.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog , Kema Puconci II : Svolley Radlje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 1. SODNIK
03.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Prevalje : Mozirje, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
06.12.2016 - Pokal ženske - 1/8 finala - 2. tekma, Kema Puconci : ŽOK Triglav Kranj, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2.SODNIK
10.12.2016 - mala odbojka Pomurje - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
10.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Swatycomet Zreče, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
11.12.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 4. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK -  ZAPISNIKAR
17.12.2016 - mini odbojka Pomurje - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
18.12.2016 - DEČKI kva. - skupina "A" - 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
07.01.2017 - mini odbojka Pomurje - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK  - ZAPISNIKAR
14.01.2017 - mini odbojka Pomurje - 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
14.01.2017 - 1. DOL moški - 14. krog, Panvita Pomgrad : SIP Šempeter, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
15.01.2017 - st. deklice, 1. krog , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
18.01.2017 - BREZPLAČNE TEKME, TURNIRJI - PANVITA POMGRAD, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, SODNIK
21.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Benedikt : Kajuh Šoštanj, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
26.01.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 13. krog, Radenci : Slovenska Bistrica, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
28.01.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 13. krog, Kema Puconci II : Formis, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 16:00, 1. SODNIK
28.01.2017 - 1. DOL moški - 16. krog, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
03.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Murania Lendava : Kema Puconci II, Dvojezična OŠ, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
04.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Svolley Vuzenica : Kajuh Šoštanj, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK
04.02.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 14. krog, Svolley Vuzenica : Hoče II, OŠ Vuzenica, 20:00, 1. SODNIK
08.02.2017 - Pokal moški - 1/4 finala - 2. tekma, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
11.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Nova KBM Branik II, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
12.02.2017 - KADETINJE "B" liga - skupina E - 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
17.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 18:00, 2. SODNIK
25.02.2017 - 2. DOL moški - 17. krog, SiPlayer Fram : Črnuče ACH I, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
04.03.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 18. krog, Radenci : Hoče II, ŠD Radenci, 16:00, 1. SODNIK
04.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 18. krog, M.Sobota : Kema Puconci II, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
11.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Benedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
18.03.2017 - mala odbojka 2. krog - za mesta - turnir »12« , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.03.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
25.03.2017 - mala odbojka 3. krog - za mesta - turnir »28«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
25.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
26.03.2017 - KADETINJE "B" liga - skupina E - 6. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
31.03.2017 - 2. DOL moški - 21. krog, PRO Volley : Calcit Volleyball II, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
01.04.2017 - mini odbojka 2. krog - repasaž - turnir »10«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
02.04.2017 - st. deklice, 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
08.04.2017 - mala odbojka 4. krog - za mesta - turnir »43« , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 9:00, SODNIK
08.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
09.04.2017 - st. deklice, 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.04.2017 - kadeti polfinale - polfinale »A«, OŠ B.Ilicha, Maribor - stara, 10:30, SODNIK