Luka Smodiš - delegacije 2018/2019

26.09.2018 - Pokal moški - 2. krog, Radenci : ROTO Puconci, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog,Panvita Pomgrad II : Hoče II,  OŠ Beltinci, 16:00, 2. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog, Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:30, 2. SODNIK
21.10.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 2. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
10.11.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
11.11.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 9:30, 2. SODNIK
17.11.2018 - 1. DOL moški - 6. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
18.11.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
25.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
01.12.2018 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 2. krog , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
01.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 8. krog, Panvita Pomgrad II : Maribor II, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 2. SODNIK
01.12.2018 - 1. DOL moški - 8. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
19.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Panvita Pomgrad II : Fužinar II Sij Metal, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 2. SODNIK 
19.01.2019 - 1. DOL moški - 12. krog, Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
26.01.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Murania Lendava : Korvolley_Kostmann, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
27.01.2019 - DEKLICE A liga - vzhod B - 2. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
02.02.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 5. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
02.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 15. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 2. SODNIK
02.03.2019 - 1. DOL moški - 18. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
03.03.2019 - KADETI A liga - vzhod - 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
09.03.2019 - MINI ODBOJKA dečki - 2. krog - turnir »6, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
16.03.2019 - 2. DOL moški - zelena skupina - 1. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
23.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 18. krog, Panvita Pomgrad II : SIP Šempeter II, OŠ Beltinci, 14:00, 2. SODNIK
24.03.2019 - DEČKI B liga - skupina A - 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
30.03.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 18. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 15:30, 2. SODNIK
30.03.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 3. krog, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica,OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
31.03.2019 - KADETINJE B liga - skupina C - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
03.04.2019 - Mini odbojka za učence , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
04.04.2019 - Mini odbojka za učenke , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
07.04.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 6. krog , OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
14.04.2019 - KADETI A liga - vzhod - 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.05.2019 - DEKLICE zaključni - za 13. mesto, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK