Patricija Kuhar - delegacije 2018/2019

30.09.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 1. krog - 2. igrišči, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, ZAPISNIKAR
14.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog,Panvita Pomgrad II : Hoče II,  OŠ Beltinci, 16:00, ZAPISNIKAR
21.10.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 2. krog, ŠD Radenci, 10:00, ZAPISNIKAR
28.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 3. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
11.11.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 9:30, ZAPISNIKAR
01.12.2018 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 2. krog, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
07.12.2018 - 1A. DOL ženske - 9. krog, ŽOK Ljutomer : Formula Formis, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
08.12.2018 - 1A. DOL ženske - 9. krog, Roto-Kema Puconci : Calcit Volley II, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
15.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 10. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina E - 5. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
19.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Panvita Pomgrad II : Fužinar II Sij Metal, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, ZAPISNIKAR
19.01.2019 - 1. DOL moški - 12. krog, Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
20.01.2019 - KADETINJE A liga - vzhod A - 1. krog , OŠ I., Murska Sobota, 9:00, ZAPISNIKAR
26.01.2019 - 1A. DOL ženske - 13. krog, Roto-Kema Puconci : Ankaran Hrvatini, ŠD Ekon.šola M.Sobota,18:00, ZAPISNIKAR
07.02.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:00, ZAPISNIKAR
08.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, ŽOK Sobota : KLS Ljubno, OŠ II., Murska Sobota, 19:00. ZAPISNIKAR
10.02.2019 - 1A. DOL ženske - 15. krog, ŽOK Ljutomer : SIP Šempeter, ŠD ŠIC Ljutomer, 18:00, ZAPISNIKAR
16.02.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 7. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
03.03.2019 - KADETINJE A liga - vzhod A - 3. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
09.03.2019 - MINI ODBOJKA deklice - 1. krog - za mesta - turnir »1M-C« , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
10.03.2019 - DEKLICE B liga - skupina E - 3. krog , OŠ III, Murska Sobota, 10:00, SODNIK
23.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 18. krog, Panvita Pomgrad II : SIP Šempeter II, OŠ Beltinci, 14:00, ZAPISNIKAR
24.03.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, ZAPISNIKAR
29.03.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 5. krog, Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
31.03.2019 - KADETINJE B liga - skupina C - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, IZPIT ZA LINIJSKEGA SODNIKA
06.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 7. krog, Roto-Kema Puconci : Ankaran Hrvatini, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
07.04.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 6. krog , OŠ I., Murska Sobota, 11:00, ZAPISNIKAR
13.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 9. krog, Roto-Kema Puconci : Swatycomet Zreče, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
25.05.2019 - DEKLICE mini odbojka - za 13. mesto, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
01.06.2019 - DEKLICE mala odbojka - za 17. mesto, OŠ I., Murska Sobota, 9:00, SODNIK