Patricija Kuhar - delegacije 2020/2021

26.09.2020 - st. deklice (2. niza), 1. krog - kvalifikacije - skupina »F«, OŠ II., Murska Sobota, 09:00, ZAPISNIKAR
26.09.2020 - 1B. DOL moški, 1. krog, Radenci : Črnuče, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
16.10.2020 - 1B. DOL ženske, 1. krog, ŽOK Sobota : Logatec, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
17.10.2020 - 2. DOL moški, 2. krog, Panvita Pomgrad II : SiPlayer Fram, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, ZAPISNIKAR
14.11.2020 - 1B. DOL ženske, 6. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK Triglav Kranj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
24.11.2020 - 1B. DOL ženske, 2. krog, ŽOK Ljutomer : Logatec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
27.11.2020 - 1A. DOL moški, 12. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, ZAPISNIKAR
02.12.2020 - 1B. DOL moški, 7. krog, Radenci : KEKOOprema Žužemberk, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
05.12.2020 - 1B. DOL moški, 13. krog, Radenci : Šoštanj Topolšica, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
09.12.2020 - 1A. DOL moški, 6. krog, Panvita Pomgrad : HišaNaKolesihTriglav, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
12.12.2020 - 1A. DOL moški, 14. krog, Panvita Pomgrad : Merkur Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 20:30, LINIJSKI SODNIK
19.12.2020 - 1B. DOL ženske, 12. krog, Murexin-Kema Puconci : Braslovče, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
23.12.2020 - 1B. DOL ženske, 7. krog, ŽOK Sobota : Murexin-Kema Puconci, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, ZAPISNIKAR
06.01.2021 - 1A. DOL moški, 9. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
13.01.2021 - 1B. DOL moški, 13. krog, Radenci : Šoštanj Topolšica, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
19.01.2021 - 1B. DOL ženske, 4. krog, ŽOK Ljutomer : Formis, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
20.01.2021 - 1A. DOL moški, 16. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
23.01.2021 - 1B. DOL ženske, 13. krog, Murexin-Kema Puconci : Calcit Volley II, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
27.01.2021 - 1B. DOL ženske, 5. krog, Murexin-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
06.02.2021 - 1A. DOL moški, 19. krog, Panvita Pomgrad : HišaNaKolesihTriglav, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
10.02.2021 - 1B. DOL ženske, 5. krog, ŽOK Sobota : Braslovče, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
17.02.2021 - 1B. DOL ženske, 18. krog, Murexin-Kema Puconci : Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
27.02.2021 - 1A. DOL ženske, 1. krog, ŽOK Ljutomer : Luka Koper, ŠD ŠIC Ljutomer, 17:00, ZAPISNIKAR
27.03.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 4. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:00, ZAPISNIKAR- odpoved delegacije
08.05.2021 - 2. DOL moški (brez delegata OZS), 5. krog, Panvita Pomgrad II : Črnuče II, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
19.05.2021 - 2. DOL moški, 9. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
22.05.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 11. krog, Murania Lendava : Korvolley Mislinja, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:00, ZAPISNIKAR
29.05.2021 - kadetinje (2. niza), 1. krog - skupina »H«, (turnir #1015), ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
29.05.2021 - mala odbojka Ž, 1. krog - skupina »1MA«, (turnir #1059), ŠD ŠIC Ljutomer, 16:00, ZAPISNIKAR
05.06.2021 - 1. krog - skupina »1MH«, (turnir #2111), ŠD ŠIC Ljutomer, 09:00, ZAPISNIKAR
12.06.2021 - kadetinje (2. niza), 2. krog - skupina »2MG«, (turnir #2135), ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR