Robert Gruškovnjak - delegacije 2012/2013

29.09.2012 - PRVENSTVO MLADINK, ŠD ŠIC LJUTOMER, 10:00, SODNIK
13.10.2012 - 2.DOL -V - Ž - 1.KROG -  M.SOBOTA : BRASLOVČE, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, 2.SODNIK
17.10.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, ŠD IVAN CANKAR LJUTOMER, 13:00, SODNIK
17.10.2012 - POKAL SLOVENIJE - 1/8 FINALA,  KEMA PUCONCI : PREVALJE, ŠD EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 19:00, 1.SODNIK
20.10.2012 - 2.DOL - M - 2.KROG -  HOČE : FUŽINAR METAL RAVNE, VŠD HOČE, 18:00, 1.SODNIK
23.10.2012 - DŠI OBČINE MURSKE SOBOTE, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
27.10.2012 - 2.DOL - V - Ž -  3.KROG - BENEDIKT . SWATYCOMET ZREČE, ŠD BENEDIKT, 18:00, 1.SODNIK
04.11.2012 - PRVENSTVO KADETINJ, KVALIFIKACIJE - SKUPINA "K", 3.KROG, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
14.11.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ IVAN CANKAR LJUTOMER, 13:00, SODNIK
17.11.2012 - 2.DOL -V - Ž - MURSKA SOBOTA : BENEDIKT, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, 1.SODNIK
28.11.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ BELTINCI, 13:00, SODNIK
01.12.2012 - 2.DOL - M - 7.KROG - HOČE : MUREXIN, VŠD HOČE, 19:00, 2.SODNIK
08.12.2012 - 2.DOL - V - Ž - 8.KROG - MURSKA SOBOTA : KOSTMANN SL. GRADEC, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, 1.SODNIK
12.12.2012 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ IVAN CANKAR LJUTOMER, 13:00, SODNIK
15.12.2012 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - " TURNIR 29 ",EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
15.12.2012 - 2.DOL - V - Ž - 9.KROG - ŽOK AC PRSTEC PTUJ : PREVALJE, ŠD GIMN. PTUJ, 17:00, 1.SODNIK
16.12.2012 - PRVENSTVO ST. DEČKI, KVALIFIKACIJE, SKUPINA "G", 4.KROG, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
04.01.2013  - MED.OSNOVNOŠOLSKO - ST.DEKLICE, OŠ APAČE, 10:00, SODNIK
06.01.2013 - STAREJŠE DEKLICE - "A" LIGA - VZHOD "2", 1.KROG, ŠD OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
09.01.2013  - MED.OSNOVNOŠOLSKO - ST.DEČKI, OŠ KAPELA, 11:00, SODNIK
12.01.2013 - 3.DOL - V - Ž - 14.KROG -  ŽOK ZM LJUTOMER : CELJE, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 2.SODNIK, 
16.01.2013 -ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ BELTINCI, 13:00, SODNIK
19.01.2013 - 2.DOL - V- Ž - 10.KROG - NOVA KBM BRANIK II - KOSTMANN SL. GRADEC, DRAŠ CENTER MARIBOR, 16:00, 2. SODNIK
21.01.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ BELTINCI, 13:00, SODNIK
22.01.2013 - PODROČNO OSNOVNOŠILSKO - DEČKI, OŠ III. MURSKA SOBOTA, 13:00, SODNIK
09.02.2013 - 2.DOL - V - Ž - 13.KROG, NOVA KBM BRANIK II. : ŽOK MISLINJA, DRAŠ CENTER MARIBOR, 16:00, 2.SODNIK
16.02.2013 - 3.DOL - V - Ž - 19.KROG - ŽOK ZM LJUTOMER : SLOVENJ GRADEC, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 1.SODNIK
23.02.2013 - 2.DOL - V - Ž -15.KROG, MURSKA SOBOTA : ALIANSA II; OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, 2.SODNIK
28.02.2013 - SREDNJEŠOLSKO 1/4 FINALE - DIJAKI, ŠD ŠIC LJUTOMER, 9:00, SODNIK
02.03.2013 - 2.DOL - V - Ž - 16.KROG, BENEDIKT : NOVA KBM BRANIK II; ŠP. DVORANA BENEDIKT, 18:00, 1.SODNIK
03.03.2013 - KADETINJE " B " LIGA, SKUPINA " B ", EŠ MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
09.03.2013 - 2.DOL - V - Ž -17.KROG, NOVA KBM BRANIK II. : ALIANSA II, DRAŠ CENTER MARIBOR, 16:00, 2.SODNIK
10.03.2013 - KADETINJE " A " LIGA, SKUPINA VZHOD " 2 ", ŠD ŠIC LJUTOMER, 10:00, SODNIK
13.03.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. CANKAR, LJUTOMER, 12:00, SODNIK - PRELOŽENO
13.03.2013 - 1.DOL - M, 1/4 FINALE KONČNICE, PANVITA POMGRAD : MARIBOR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
13.03.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. CANKAR, LJUTOMER, 12:00, SODNIK - PRELOŽENA TEKMA
16.03.2013 - 2.DOL - V - Ž - 18.KROG, MURSKA SOBOTA : NOVA KBM BRANIK II, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, 2.SODNIK
20.03.2013 - ŠKL OSNOVNE ŠOLE, OŠ I. CANKAR LJUTOMER, 13:00, SODNIK
27.03.2013 - 1.DOL - M - 1/2 FINALE KONČNICE, PANVITA POMGRAD : ACH VOLLEY, OŠ I. MURSKA SOBOTA. 19:00, LINIJSKI SODNIK
30.03.2013 - 3.DOL - V - Ž - 25.KROG -  ŽOK ZM LJUTOMER : ŽOK VUZENICA, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, 1.SODNIK
07.04.2013 - STAREJŠE DEKLICE, "B"LIGA, SKUPINA "H", DVOJEZIČNA OŠ LENDAVA, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
20.04.2013 - STAREJŠE DEKLICE, "B"LIGA, SKUPINA "H", ŠD IVAN CANKAR  LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR
22.04.2013 - SREČANJE TREH MEST : LENDAVA, VARAŽDIN, ZALAEGERSZEG, DVORANA  DVOJEZIČNE SREDNJE ŠOLE LENDAVA, 9:30, SODNIK
18.05.2013 - SLOVENIJA : NEMČIJA, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 18:00, LINIJSKI SODNIK
19.05.2013 - STAREJŠE DEKLICE - "TURNIR ZA 21 MESTO", OŠ II. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
25.05.2013 - PRVENSTVO - starejše deklice - FINALE, 09:00, SODNIK