Robert Gruškovnjak - delegacije 2013/2014

06.09.2013 -  PRIJATELJSKA TEKMA - IZPIT ZA LINIJSKE SODNIKE, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, 2. SODNIK
17.09.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA, KEMA PUCONCI, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, 1.SODNIK
18.09.2013 - 2. KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI : SIP ŠEMPETER II, OŠ BELTINCI, 18:00, ZAPISNIKAR
02.10.2013 - 4.KROG POKAL SLOVENIJE - BELTINCI ČRNUČE ACH I, OŠ BELTINCI, 19:00, 1.SODNIK
12.10.2013 - 2.DOL - Ž - 1.KROG - ŽOK AC Prstec Ptuj : ŽOK Mislinja, ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 2.SODNIK
16.10.2013 - 1/8 FINALA POKAL SLOVENIJE,  PANVITA POMGRAD : KRKA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 20:00, 2. SODNIK
19.10.2013 - 3.DOL - V - M- 2.KROG - Lunos Maribor III : Črna, OŠ B.Ilicha, Maribor, 16:00, 1.SODNIK
19.10.2013 - 2.DOL - M- 2.KROG - Lunos Maribor II : SIP Šempeter, OŠ B.Ilicha, Maribor, 19:00, 2.SODNIK
26.10.2013 - 2. DOL ženske, 3. krog , Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
30.10.2013 - Pokal (1/8 finale), Kema Puconci : Prevalje, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 2. SODNIK
09.11.2013 - 2. DOL moški , 4. krog , Murexin : Prigo Brezovica,ŠD Bistrica, Sl.Bistrica,19:00, 2. SODNIK
16.11.2013 - 2. DOL ženske, 5. krog ,Benedikt : ŽOK AC Prstec Ptuj,  ŠD Benedikt, 18:00, 2.SODNIK
17.11.2013 - St.deklice - kval. - skupina "I", Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
18.11.2013 - MEDOBČINSKO TEKMOVANJE DEKLICE, ŠD Markovci pri Ptuju, 13.00, SODNIK
19.11.2013 - DŠI OBČINE MURSKA SOBOTA, ŠD OŠ I; 19:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.11.2013 - 2. DOL ženske, 6. krog, ŽOK AC Prstec Ptuj : Kajuh Šoštanj, ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 2.SODNIK
30.11.2013 - 2. DOL ženske, 7. krog, Benedikt : Kostmann Sl.Gradec, ŠD Benedikt,18:00, 1.SODNIK  
06.12.2013 - 2. DOL moški, 8. krog, Murexin : Lunos Maribor II, OŠ B. Ilicha, Maribor, 20:00, 2.SODNIK,  ZAMENJAVA DOMAČINA
13.12.2013 - 2. DOL ženske, 9. krog , M.Sobota : ŽOK AC Prstec Ptuj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1.SODNIK
18.12.2013 - MEDOBČINSKO ST. DEKLICE, OŠ I. Murska Sobota, 12:00, SODNIK
19.12.2013 - MEDOBČINSKO ST. DEČKI, OŠ KAPELA, Kapela, 13:00, SODNIK
11.01.2014 - MINI DEKLICE - 1. krog, turnir »1« , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
11.01.2014 - 2. DOL ženske, 10. krog, M.Sobota : Prevalje, OŠ II., Murska Sobota,18:00, ZAPISNIKAR 
15.01.2014 - ŠOLSKO MEDOBČINSKO ST. DEČKI,OŠ Beltinci, 13:00, SODNIK
18.01.2014 - MALA DEKLICE - REPASAŽ - 2. krog, turnir »32«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
18.01.2014 - 2. DOL ženske, 11. krog, Benedikt : Mozirje, ŠD Benedikt, 18:00, 2.SODNIK
01.02.2014 - 2. DOL moški, 13. krog, Hoče : SIP Šempeter, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK
08.02.2014 - 1. DOL ženske, 4. krog , Kema Puconci : Braslovče, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
15.02.2014 - 2. DOL ženske, 15. krog, Benedikt : Prevalje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
16.02.2014 - St.DEKLICE - "A" liga - VZHOD 1, 3. krog, OŠ I., Murska Sobota,  10:00, SODNIK
19.02.2014 - šolska tekmovanja,  (četrt., polf., fin. - dvorana), Četrtfinale OŠ - učenke, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
01.03.2014 - 2. DOL ženske, 16. krog, ŽOK AC Prstec Ptuj : Mozirje,ŠD Gimnazija Ptuj, 18:00, 1. SODNIK
08.03.2014 - MINI DEKLICE - 2. krog repasaž, turnir »36« , Zelena dvorana Puconci,10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR 
08.03.2014 - 2. DOL ženske, 17. krog,Benedikt : Swatycomet Zreče, ŠD Benedikt,  18:00, 1. SODNIK
15.03.2014 - 1. DOL moški,1/4 finale, Panvita Pomgrad : Fužinar Metal Ravne, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK 
16.03.2014 - St.DEKLICE - "A" liga - VZHOD 1, 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
23.03.2014 - KADETINJE - "A" liga - VZHOD 2, 6. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
29.03.2014 - MALA DEKLICE - 4. krog, turnir »52« , OŠ II., Murska Sobota,10:00, SODNIK 
30.03.2014 - ST.DEKLICE - "B" liga - skupina "F", 5. krog, Zelena dvorana Puconci,10:00, ZAPISNIKAR 
09.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
15.04.2014 - 1. DOL moški, FINALE, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, LINIJSKI SODNIK
11.05.2014 - STAREJŠE DEKLICE – za mesta,»za 9. mesto«,  ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
19.05.2014 - MEDNARODNA PRIJ. TEKMA, ŽOK KEMA PUCONCI : CORNELL COLLEGE ( ZDA ),  Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
23.05.2014 - MEDNARODNA PRIJ. TEKMA, ŽOK KEMA PUCONCI : MOUNT UNION ( ZDA ), Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK