Robert Gruškovnjak - delegacije 2015/2016

15.09.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita Pomgrad : Sav. Arabija - OŠ., I. Murska Sobota - 19:00 - 1. SODNIK
21.09.2015 - Pokal 1. krog, Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci, 18:30, ZAPISNIKAR
25.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, OK Međimurje Centromental : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, SODNIK
25.09.2015 - AVTO RAJH OPEN,  Panvita Pomgrad : HAOK Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, SODNIK
26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, HAOK Mladost Zagreb : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 2. SODNIK
26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, Panvita Pomgrad : OK Međimurje Centromental, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 2. SODNIK
26.09.2015 - AVTO RAJH OPEN, HAOK Mladost Zagreb : OK Međimurje Centromental, OŠ I., Murska Sobota, 16:30, SODNIK
26.09.2015 . AVTO RAJH OPEN, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19.00, SODNIK
27.09.2015 - MLADINKE - območno prvenstvo, skupina “G” - 2. igrišči, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
30.09.2015 - Pokal 3. krog, M.Sobota : ŽOK Mislinja, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK 
14.10.2015 - Pokal 1/8 finala, Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec, Zelena dvorana Puconci, 19.00, 1. SODNIK
16.10.2015 - 2. DOL moški, 1. krog , PRO Volley : SEP Mokronog, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
22.10.2015 - 2. DOL ženske , 2. krog , Nova KBM Branik II : Mozirje, ŠD Lukna, Maribor, 20:30, 2. SODNIK
24.10.2015 - 2. DOL ženske,  2. krog , ŽOK GM mobil Ptuj : ŽOK Ljutomer, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
06.11.2015 - 2. DOL moški, 3. krog , PRO Volley : Črnuče, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK 
07.11.2015 - 2. DOL ženske, 3. krog , ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
12.11.2015 - CEV Challenge cup, Panvita Pomgrad : Ethnikos Alexandoupolis, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR 2
14.11.2015 - 2. DOL moški, 4. krog  Gokop Fram : Črna, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
15.11.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
18.11.2015 - Pokal - ženske - 1/4 finale - 1. tekma, Kema Puconci : Nova KBM Branik, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
19.11.2015 - DŠI - SINDIKALNE TEKME, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 2. DOL ženske, 5. krog, Benedikt : Kajuh Šoštanj, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
28.11.2015 - 2. DOL ženske,  6. krog, Swatycomet Zreče : Mozirje, ŠD Zreče, 18:00, 1. SODNIK
04.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci,20:00,SMS
05.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
05.12.2015 - 3. DOL moški,  7. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci,19:00, 1. SODNIK
12.12.2015 - 2. DOL moški, 8. krog , Hoče : Špan Brezovica, VŠD Hoče, 19:00, 2. SODNIK
16.12.2015 - MEDOBČINSKO TEKMOVANJE ZA ST. DEČKE, OŠ Kapela, 12:00, SODNIK
18.12.2015 - 2. DOL moški, 9. krog , PRO Volley : Šoštanj Topolšica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
19.12.2015 - 3. DOL ženske, 9. krog , Kema Puconci II : M.Sobota, Zelena dvorana Puconci, 15:00, 1. SODNIK
19.12.2015 - 2. DOL ženske, 9. krog , ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
20.12.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
14.01.2016 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za dijakinje, Gimnazija M.Sobota, 8:30, SODNIK
16.01.2016 - 2. DOL ženske, 10. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
30.01.2016 - MINI - dečki - 3. krog, turnir »12«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
30.01.2016 - 2. DOL ženske, 12. krog, Prevalje : Swatycomet Zreče, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK 
06.02.2016 - 2. DOL ženske, 13. krog, ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
10.02.2016 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za UČENCE, Skupina B. OŠ Beltinci, 10:00, SODNIK
13.02.2016 - 3. DOL ženske, 12. krog, Kema Puconci II : Turbina, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 16:00, 2. SODNIK
19.02.2016 - 2. DOL moški, 15. krog, PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
27.02.2016 - 2. DOL žensk, 15. krog, Benedikt : Prevalje, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
29.02.2016 - Dan več za odbojko od 18:30 do 22:00, ŠD Radenci, 18:30, SODNIK
04.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : Posojilnica AICH / DOB, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
05.03.2016 - 2. DOL ženske, 16. krog, Benedikt : ŽOK Mislinja, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
06.03.2016 - KADETINJE - A LIGA - vzhod A, 3. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.03.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
12.03.2016 - 3. DOL ženske, 15. krog, Murania Lendava : Svolley Vuzenica, Dvojezična OŠ, Lendava, 16:00, 2. SODNIK
12.03.2016 - 2. DOL ženske, 17. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
13.03.2016 - STAREJŠE DEKLICE B LIGA - SKUPINA C, 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 09:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.03.2016 - MALA DEKLICE - za mesta - repasaž - 1. krog, turnir »19«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
19.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 9. krog , Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
02.04.2016 - Dinijev memorial, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
06.04.2016 - Medobčinsko tekmovanje OŠ, " MALA ODBOJKA ", ŠD Juršinci, 13:00, SODNIK
09.04.2016 - 3. DOL ženske, 17. krog, Murania Lendava : M.Sobota, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 1. SODNIK
16.04.2016 - 3. DOL moški, 18. krog, Radenci : ŠD Braslovče, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
22.04.2016 - 2. DOL moški, 22. krog, PRO Volley : Špan Brezovica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
22.05.2016 - KADETINJE, FINALEDraš center, Maribor, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
29.05.2016 - STAREJŠI DEČKI, FINALE, Draš center, Maribor, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR