Robert Gruškovnjak - delegacije 2016/2017

01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : Haok Mladost Zagreb, OŠ I., Murska Sobota, 09:30, 2. SODNIK
01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN, OK Maribor : SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 11:30, 1. SODNIK
01.10.2016 - Pokal moški - 3. krog, Blok&Batina Radenci : Calcit Volleyball II, OŠ Kapela, 19:00, 2. SODNIK
08.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 1. krog , Kema Puconci II : KLS Ljubno, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
09.10.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
14.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
15.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog , Murania Lendava : KLS Ljubno, Dvojezična OŠ, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
19.10.2016 - Pokal ženske - 2. krog, Murania Lendava : Celje, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
21.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Nova KBM Branik II : Celje, Draš center, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
22.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, Benedikt : Swatycomet Zreče, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
27.10.2016 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
28.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK
29.10.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 4. krog , Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
30.10.2016 - MLADINKE 1/4 finale - skupina “B”, ŠD Ekon.šola M.Sobota10:00, ZAPISNIKAR
12.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Kostmann Sl.Gradec, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
18.11.2016 - 2. DOL moški - 7. krog, PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
19.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 7. krog , Murania Lendava : Črna, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, ZAPISNIKAR 
23.11.2016 - Medobčinsko tekmovanje za dečke, ŠD Ljudski vrt, Ptuj, 13:00, SODNIK
23.11.2016 - SINDIKALNE TEKME, OŠ I., Murska Sobota, 18:30,  ZAPISNIKAR 
25.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog , M.Sobota : Murania Lendava, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 2. SODNIK
26.11.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 8. krog , Radenci : Ljubljana volley II, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
03.12.2016 - mini odbojka Pomurje - 2. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK 
03.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Prevalje : Mozirje, ŠD Prevalje, 18:30, 2. SODNIK
06.12.2016 - Pokal ženske - 1/8 finala - 2. tekma, Kema Puconci : ŽOK Triglav Kranj, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1.SODNIK
10.12.2016 - mala odbojka Pomurje - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
10.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Swatycomet Zreče, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
17.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Benedikt : Braslovče, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
18.12.2016 - DEČKI kva. - skupina "A" - 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.12.2016 - SREDNJEŠOLSKO TEKMOVANJE - DIJAKI, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 8:30, SODNIK
07.01.2017 - DEČKI "A" liga - vzhod - 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 09:00, SODNIK ZAPISNIKAR
17.01.2017 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za DIJAKINJE. Skupina C., Gimnazija M.Sobota, 9:30, SODNIK
17.01.2017 - BREZPLAČNE TEKME, TURNIRJI - ŽOK KEMA PUCONCI, Zelena dvorana Puconci, 18:30, SODNIK
20.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Swatycomet Zreče : Braslovče, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
28.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 13. krog, Benedikt : Celje, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
03.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, M.Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
04.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Svolley Vuzenica : Kajuh Šoštanj, OŠ Vuzenica, 18:00, 1. SODNIK
04.02.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 14. krog, Svolley Vuzenica : Hoče II, OŠ Vuzenica, 20:00, 2. SODNIK
10.02.2017 - 2. DOL moški - 15. krog, PRO Volley : Črnuče ACH I, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
11.02.2017 - 1. DOL moški - 18. krog, Panvita Pomgrad : Maribor,OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.02.2017 - Četrtfinale v dvorasnki odbojki za UČENCE. Skupina B, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
24.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Benedikt : Mozirje, ŠD Benedikt, 19:00, 1. SODNIK
04.03.2017 - mini odbojka deklice - 2. krog - za mesta - turnir »H«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
04.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Braslovče, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
11.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Murania Lendava : M.Sobota, Dvojezična sr.šola, Lendava, 20:00, 2. SODNIK
12.03.2017 - KADETI "B" liga -skupina A - 4. krog, OŠ Stročja vas, 10:00, ZAPISNIKAR
24.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 20. krog, M.Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
25.03.2017 - mala odbojka 3. krog - za mesta - turnir »28«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
25.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
31.03.2017 - 2. DOL moški - 21. krog, PRO Volley : Calcit Volleyball II, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
07.04.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 21. krog, Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
09.04.2017 - DEČKI "A" liga - vzhod - 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
23.04.2017 - kadetinje polfinale - polfinale »B«, ŠD Prevalje, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
07.05.2017 - mini odbojka deklice - finale, VŠD Hoče, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
17.05.2017 - ŠOLSKA DOS, mala odbojka, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK