Robert Gruškovnjak - delegacije 2018/2019

12.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Roto Kema Puconci : Kapošvar, Zelena dvorana Puconci, 19:15, SODNIK
15.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad: Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 10:30, SODNIK
18.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad: Calcit Kamnik, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, SODNIK
22.09.2018 - mladinke (2. niza), skupina “C” - 1. igrišče, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
03.10.2018 - Pokal moški - 3. krog, Športni park Ludus : Črnuče ACH, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
06.10.2018 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “8C, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
07.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 1. krog , ŠD Benedikt, 10:00, SODNIK
13.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 1. krog, Radenci : Fužinar II Sij Metal, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
14.10.2018 - KADETI kvalifikacije - skupina B - 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.10.2018 - 2. DOL moški - 2. krog, FužinarSijMetalRavne : Calcit Volley II, OŠ P.Voranc, Ravne, 15:30, 1. SODNIK
20.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 2. krog, Fužinar II Sij Metal : Korvolley Mislinja, OŠ P.Voranc, Ravne, 18:30, 2. SODNIK
21.10.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 2. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
24.10.2018 - Pokal moški - 1/8 finala, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
27.10.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, Turbina : KLS Ljubno, ŠD Ruše, 17:00, 2. SODNIK
28.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 3. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
03.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 4. krog, Radenci : Hoče II, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
17.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 6. krog, Radenci : Panvita Pomgrad II, ŠD Radenci, 16:00, SS
22.11.2018 - ODBOJKA za učence letnik 2003 in mlajši, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
24.11.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Murania Lendava : OD Krim III, Dvojezična sr.šola, Lendava, 15:30, 1. SODNIK
24.11.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, ŽOK Sobota : Celje, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
25.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
29.11.2018 - ŠOLSKA DOS - DIJAKI EŠ MS; ŠD Ekon.šola M.Sobota, 08:30, SODNIK
30.11.2018 - 2. DOL moški - 8. krog, PRO Volley : Špan Brezovica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
08.12.2018 - 1B. DOL ženske - 9. krog, Swatycomet Zreče : ŽOK Triglav Kranj, ŠD Zreče, 19:00, 2. SODNIK
13.12.2018 - MEDOBČINSKO TEKMOVANJE  - DEKLICE., Dvojezična OŠ, Lendava, 13:00, SODNIK
15.12.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Turbina : Braslovče, ŠD Ruše, 17:00, 1. SODNIK
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 5. krog , OŠ I., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
09.01.2019 - PRIJATELJSKE TEKME, Panvita Pomgrad :Graz, OŠ I., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
16.01.2019 - Tekmovanje za st. učence, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
17.01.2019 - Četrtfinale v dvoranski odbojki za DIJAKE, ŠD ŠIC Ljutomer, 9:00, SODNIK
18.01.2019 - Tekmovanje za st. učenke, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
19.01.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
19.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Panvita Pomgrad II : Fužinar II Sij Metal, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, SS
20.01.2019 - KADETINJE A liga - vzhod A - 1. krog , OŠ I., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
22.01.2019 - MALA ODBOJKA ZA UČENCE, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
23.01.2019 - 2. DOL moški - 12. krog, SiPlayer Fram : ŠD Braslovče, OŠ Fram, 20:00, 2. SODNIK
26.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 12. krog, Radenci : Korvolley Mislinja, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
02.02.2019 - 1B. DOL ženske - 14. krog, ŽOK SETO Ptuj : Piran, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
03.02.2019 - KADETINJE A liga - vzhod A - 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
07.02.2019 - Mala odbojka za učenke letnik 2006 in mlajše., OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
07.02.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
08.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, ŽOK Sobota : KLS Ljubno, OŠ II., Murska Sobota, 19:00. 2. SODNIK
09.02.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, SVolley : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 1. SODNIK
15.02.2019 - 2. DOL moški - 15. krog, PRO Volley : GEN-I Volley, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
16.02.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 7. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.02.2019 - 1B. DOL ženske - 16. krog, Nova KBM Branik II : OD Krim, ŠD Lukna, Maribor, 18:00, 1. SODNIK
23.02.2019 - 1B. DOL ženske - 17. krog, Swatycomet Zreče : Prevalje, ŠD Prevalje, 19:00, 2. SODNIK
01.03.2019 - 1B. DOL ženske - 18. krog, Prevalje : OD Krim,  ŠD Prevalje, 19:00, 2. SODNIK
08.03.2019 - 1B. DOL ženske - modra skupina - 1. krog, ŽOK SETO Ptuj : Piran, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:30, 2. SODNIK
09.03.2019 - MINI ODBOJKA deklice - 2. krog - turnir »2G« , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
15.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, ŽOK Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 2. SODNIK
16.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 17. krog, Panvita Pomgrad II : Maribor II, OŠ Beltinci, 20:00, 1. SODNIK
20.03.2019 - Polfinale v dvoranski odbojki za UČENKE. Skupina A., OŠ Beltinci, 10:00, SODNIK
23.03.2019 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Formula Formis II : KLS Ljubno, VŠD Hoče, 13:00, 1. SODNIK
24.03.2019 - DEČKI A liga - vzhod - 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 11:00, SODNIK
30.03.2019 - 2. DOL moški - 20. krog, SiPlayer Fram : KorvolleyMislinja PD, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
31.03.2019 - KADETINJE B liga - skupina C - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SS - LINIJSKI SODNIKI
03.04.2019 - Mini odbojka za učence , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
06.04.2019 - DINIJEV MEMORIAL, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
13.04.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 5. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
25.04.2019 - PODROČNO TEKMOVANJE V MALI ODBOJKI UČENKE, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
05.05.2019 - KADETI 1/2 finala - skupina "A", OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR