Robert Gruškovnjak - delegacije 2020/2021

02.09.2020 - PRIJATELJSKA TEKMA Panvita Pomgrad : Maribor , OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
11.09.2020 - PRIJATELJSKA TEKMA Panvita Pomgrad : OK Fužinar, OŠ I., Murska Sobota, 18:30, 1. SODNIK
26.09.2020 - st. deklice (2. niza), 1. krog - kvalifikacije - skupina »F«, OŠ II., Murska Sobota, 09:00, SODNIK
03.10.2020 - st. deklice (2. niza), 2. krog - kvalifikacije - skupina »E«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 09:00, ZAPISNIKAR
10.10.2020 - 2. DOL moški, 1. krog, SiPlayer Fram : ŠD Braslovče, OŠ Fram, 17:00, 1. SODNIK
14.10.2020 - Pokal moški- 4. krog, Radenci : KEKOOprema Žužemberk, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
17.10.2020 - 1B. DOL ženske, 1. krog, Weiler Volley Zreče : Formis, ŠD Zreče, 19:00, 2. SODNIK
11.11.2020 - PRIJATELJSKA TEKMA Panvita Pomgrad : Hoče OŠ I., Murska Sobota, 19:15, SODNIK
14.11.2020 - 1B. DOL ženske, 6. krog, Braslovče : Logatec, OŠ Braslovče,19:30 2. SODNIK
25.11.2020 - 1B. DOL moški, 6. krog, PRO Volley : Črnuče, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
02.12.2020 - 1B. DOL moški, 7. krog, Radenci : KEKOOprema Žužemberk, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
09.12.2020 - 1B. DOL ženske, 10. krog, Formis : Weiler Volley Zreče, VŠD Hoče, 20:00, 1. SODNIK
12.12.2020 - 1B. DOL ženske, 11. krog, Weiler Volley Zreče : ŽOK Triglav Kranj, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
16.01.2021 - 1B. DOL ženske, 5. krog, Formis : ŽOK Triglav Kranj, VŠD Hoče, 17:00, 2. SODNIK
23.01.2021 - 1B. DOL ženske, 13. krog, Murexin-Kema Puconci : Calcit Volley II, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 2. SODNIK
29.01.2021 - 1B. DOL ženske, 14. krog, ŽOK Ljutomer : Murexin-Kema Puconci, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 1. SODNIK
03.02.2021 - 1B. DOL moški, 18. krog, Radenci : Črnuče, ŠD Radenci, 20:00, ZAPISNIKAR
10.02.2021 - 1B. DOL ženske, 5. krog, ŽOK Sobota : Braslovče, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK
12.02.2021 - 1B. DOL ženske, 16. krog, Murexin-Kema Puconci : ŽOK Sobota, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
13.02.2021 - 1B. DOL moški, 20. krog, Radenci : Špan Brezovica, ŠD Radenci, 18:00, ZAPISNIKAR
17.02.2021 - 1B. DOL ženske, 18. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK Sobota, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK 
19.02.2021 - 1B. DOL ženske, 17. krog, ŽOK Sobota : Weiler Volley Zreče, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
23.02.2021 - 1B. DOL ženske,13. krog, ŽOK Sobota : Mozirje, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
27.02.2021 - Pokal moški -1/8 FINALA, Radenci : HišaNaKolesihTriglav, ŠD Radenci, 18:00, 2. SODNIK
10.03.2021 - 1A. DOL moški, 1. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
13.03.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 1. krog, Korvolley Mislinja : Turbina, Center za zdravje in šport, Mislinja, 16:30, 1. SODNIK
13.03.2021 - 2. DOL moški (brez delegata OZS), 1. krog, Korvolley Mislinja : Črnuče II, Center za zdravje in šport, Mislinja, 19:00. 2. SODNIK
20.03.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 2. krog, Svolley : Nova KBM Branik II, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK - odpoved delegacije
27.03.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 4. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:00, 1. SODNIK - odpoved delegacije
24.04.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 8. krog, Turbina : Svolley, ŠD Ruše, 17:00, 1. SODNIK 
07.05.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 9. krog, Nova KBM Branik II : Slovenj Gradec, Draš center, Maribor, 19:30. 1. SODNIK
12.05.2021 - 2. DOL ženske, 6. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična OŠ, Lendava, 19:30, ZAPISNIKAR
14.05.2021 - 2. DOL moški (brez delegata OZS), 8. krog, Merkur Maribor II : Kostanjevica na Krki, OŠ B.Ilicha, Maribor, 19:30, 2. SODNIK 
20.05.2021 - 2. DOL ženske (brez delegata OZS), 11. krog, Benedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt, 19:30, 1. SODNIK
29.05.2021 - kadetinje (2. niza), 1. krog - skupina »D«, (turnir #1011), Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
05.06.2021 - mala odbojka Ž, 2. krog - skupina »2MA«, (turnir #2121), ŠD ŠIC Ljutomer, 15:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
13.06.2021 - st. deklice (2. niza), 1. krog - skupina »F«, (turnir #2085), OŠ I.Cankar, Ljutomer, 09:00, SODNIK
19.06.2021 - st. dečki (2. niza), 1. krog - skupina »1MA«, (turnir #2164), OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
25.06.2021 - st. dečki (2. niza), 3. krog - skupina »3B«, (turnir #2189), ŠD Radenci, 09:00, SODNIK
30.07.2021- FINALE DP mladi U14, U16, U 18 in U20., odbojka na mivki - mladi, Pogačarjev trg, Ljubljana, 8:40, SODNIK