Sara Sarjaš - delegacije 2012/2013

13.10.2012 - 1.DOL - Ž - 2. KROG  KEMA PUCONCI : HIT NOVA GORICA, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
14.10.2012 - PRVENSTVO KADETINJ -  KVALIFIKACIJE, SKUPINA "K",2.KROG ŠIC LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR
17.10.2012 - POKAL SLOVENIJE 1/8 FINALA - KEMA PUCONCI : PREVALJE, ŠD EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
20.10.2012 - 1.DOL - M - 3. KROG, PANVITA POMGRAD : SALONIT ANHOVO,  ŠD OŠ I. MURSKA SOBOTA , 18:00,  ZAPISNIKAR
21.10.2012 - PRVENSTVO ST. DEKLICE - KVALIFIKACIJE - SKUPINA "K", 2.KROG, ŠIC LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR
27.10.2012 - 1.DOL - M - 4. KROG, PANVITA POMGRAD : KRKA, ŠD OŠ I. MURSKA SOBOTA, 18:00,  ZAPISNIKAR
07.11.2012 - POKAL SLOVENIJE 1/4 FINALE - PANVITA POMGRAD : SALONIT ANHOVO, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
24.11.2012 - 3.DOL - V - Ž - 9.KROG -ŽOK ZM LJUTOMER : KAJUH ŠOŠTANJ, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, ZAPISNIKAR 
28.11.2012 - POKAL SLOVENIJE 1/4 FINALE - KEMA PUCONCI - NOVA KBM BRANIK, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
01.12.2012 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - 1.KROG, ŠD ŠIC LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR
01.12.2012 - 2.DOL - V -  Ž - 7.KROG - MURSKA SOBOTA : SWATYCOMET ZREČE, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
08.12.2012 - 1.DOL - Ž -10.KROG -  KEMA PUCONCI : LUKA KOPER, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR - PRESTAVLJENO
15.12.2012 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - " TURNIR 29 ",EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK
15.12.2012 - 1.DOL - Ž - 11.KROG - KEMA PUCONCI : ATK GROSUPLJE, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
16.12.2012 - PRVENSTVO ST. DEČKI - SKUPINA "F", 4.KROG, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10.00, ZAPISNIKAR
21.12.2012 - 1.DOL - Ž -10.KROG -  KEMA PUCONCI : LUKA KOPER, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, D-K - PRESTAVLJENO IZ 08.12.2012
09.01.2013 - 1.DOL - Ž  10.KROG - KEMA PUCONCI : LUKA KOPER, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, D-K - PRESTAVLJENO IZ 21.12.2012
12.01.2013 - MINI ODBOJKA - DEKLICE - 1.KROG, TURNIR "1", EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, ZAPISNIKAR
12.01.2013 - 1.DOL - M- 12.KROG - PANVITA POMGRAD : GO VOLLEY, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 17:00, ZAPISNIKAR
19.01.2013 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - REPASAŽI - 2.KROG, TURNIR "38", EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, ZAPISNIKAR
26.01.2013 - 3.DOL - V - Ž - 16.KROG - ŽOK ZM LJUTOMER : KLS LJUBNO, ŠD ŠIC LJUTOMER, 19:00, ZAPISNIKAR
02.02.2013 - 1.DOL - M - MODRA 1.KROG, PANVITA POMGRAD : SALONIT ANHOVO, ŠD OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
06.02.2013 - 1.DOL Ž - MODRA SKUPINA, 2.KROG, KEMA PUCONCI : ZG. GORENJSKA, EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
09.02.2013 - 2.DOL - V - Ž - 13.KROG - MURSKA SOBOTA : PREVALJE, OŠ II. MURSKA SOBOTA, 14:00, ZAPISNIKAR
27.02.2013 - 1.DOL - Ž - MODRA 8.KROG, KEMA PUCONCI : ALIANSA, EŠ MURSKA SOBOTA, 19.00, ZAPISNIKAR
02.03.2013 - MINI ODBOJKA - DEKLICE - REPASAŽI  2.KROG, TURNIR " 36 ", OŠ IVAN CANKAR LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR
06.03.2013 - 1.DOL - Ž - MODRA SKUPINA, 10.KROG, KEMA PUCONCI : NOVA KBM BRANIK, EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
16.03.2013 - 1.DOL - Ž , 1/4 FINALE KONČNICE, KEMA PUCONCI : ALIANSA, EŠ MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
17.03.2013 - "B" LIGA KADETI, SKUPINA "A", 3.KROG, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, ZAPISNIKAR
23.03.2013 - MALA ODBOJKA - DEKLICE - REPASAŽI - 5.KROG, EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, 10:00, ZAPISNIKAR
27.03.2013 - 1.DOL - M - 1/2 FINALE KONČNICE, PANVITA POMGRAD : ACH VOLLEY, OŠ I. MURSKA SOBOTA. 19:00, ZAPISNIKAR
17.05.2013 - SLOVENIJA : NEMČIJA, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 19:00, ZAPISNIKAR
18.05.2013 - KADETINJE ZA 17- 21 MESTO - TURNIR 21, ŠD ŠIC LJUTOMER, 10:00, ZAPISNIKAR