Sara Sarjaš Kraner - delegacije 2015/2016

27.09.2015 - MLADINKE - območno prvenstvo, skupina “G” - 2. igrišči, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
10.10.2015 - 1. DOL ženske, 1. krog , Kema Puconci : GEN-I Volley, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
17.10.2015 - 1. DOL moški, 3. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
24.10.2015 - 1. DOL moški,  5. krog , Panvita Pomgrad : Fužinar Metal Ravne, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
31.10.2015 - 1. DOL ženske, 5. krog , Kema Puconci : Aliansa-Šempeter, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
04.11.2015 - 1. DOL ženske, 6. krog , Kema Puconci : Zgornja Gorenjska, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
07.11.2015 - 1. DOL moški, 7. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
12.11.2015 - CEV Challenge cup, Panvita Pomgrad : Ethnikos Alexandoupolis, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR 1
14.11.2015 - 1. DOL ženske,  8. krog , Kema Puconci : UOK Vital Ljubljana, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 1. DOL moški, 9. krog , Panvita Pomgrad : National Žirovnica, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
05.12.2015 - 1. DOL moški, 11. krog, Panvita Pomgrad : SIP Šempeter, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
12.12.2015 - 3. DOL moški, 8. krog , Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 17:00, ZAPISNIKAR
19.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
19.12.2015 - 1. DOL moški, 13. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
13.01.2016 - 1. DOL moški, 15. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
23.01.2016 - 1. DOL moški, 17. krog, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, ZAPISNIKAR
30.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 5. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
06.02.2016 - MALA - deklice – Pomurje, 5. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
06.02.2016 - 2. DOL ženske, 13. krog, ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
10.02.2016 - 1. DOL moški, modra, Panvita pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
13.02.2016 - 1. DOL ženske, zelena - 1. krog , Kema Puconci : Formis, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
02.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 6. krog , Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
04.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : Posojilnica AICH / DOB, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
06.03.2016 - Srednje Evropska liga MEVZA, Panvita Pomgrad : VCA AMSTTATEN NÖ, OŠ I., Murska Sobota, 15:00, ZAPISNIKAR
06.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
13.04.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, 18:00, ZAPISNIKAR
20.04.2016 - 1. DOL moški, 2. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
27.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR
04.05.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, ZAPISNIKAR