Saška Belec - delegacije 2018/2019

30.09.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 1. krog - 2. igrišči, OŠ III, Murska Sobota, 9:00, ZAPISNIKAR
13.10.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 1. krog, Radenci : Fužinar II Sij Metal, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
14.10.2018 - KADETI kvalifikacije - skupina B - 1. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
21.10.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina E - 2. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
26.10.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, ŽOK Sobota : Korvolley PD, OŠ II., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
27.10.2018 - 1A. DOL ženske - 3. krog, ŽOK Ljutomer : Ankaran Hrvatini, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
28.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 3. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
10.11.2018 - 1A. DOL ženske - 5. krog, Roto-Kema Puconci : Calcit Volley, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
18.11.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
24.11.2018 - 1A. DOL ženske - 7. krog, ŽOK Ljutomer : Luka Koper, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
01.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 8. krog, Panvita Pomgrad II : Maribor II, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, ZAPISNIKAR
01.12.2018 - 1. DOL moški - 8. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
14.12.2018 - 1A. DOL ženske - 10. krog, Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer, Zelena dvorana Puconci, 20:30, ZAPISNIKAR
15.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 10. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 14:00, ZAPISNIKAR
15.12.2018 - 1. DOL moški - 10. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, ZAPISNIKAR
25.01.2019 - 1A. DOL ženske - 13. krog, ŽOK Ljutomer : Calcit Volley, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
26.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 12. krog, Radenci : Korvolley Mislinja, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
02.02.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 13. krog, Panvita Pomgrad II : Radenci, OŠ I., Murska Sobota, 14:00, ZAPISNIKAR
02.02.2019 - 1. DOL moški - 14. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, ZAPISNIKAR
16.02.2019 - 1A. DOL ženske - 16. krog, Formula Formis : Calcit Volley II, VŠD Hoče, 18:30, ZAPISNIKAR
23.02.2019 - 1A. DOL ženske - 17. krog, Roto-Kema Puconci : Luka Koper, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
02.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 15. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, ZAPISNIKAR
02.03.2019 - 1. DOL moški - 18. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
10.03.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Calcit Volley II, ŠD ŠIC Ljutomer, 18:00, ZAPISNIKAR
16.03.2019 - 2. DOL moški - zelena skupina - 1. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
22.03.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 4. krog, ŽOK Ljutomer : ATK Grosuplje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
23.03.2019 - MALA ODBOJKA deklice - 1. krog - repasaž - turnir »7«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 9:30, SODNIK
24.03.2019 - DEČKI B liga - skupina A - 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
30.03.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 3. krog, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica,OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
03.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 6. krog, Roto-Kema Puconci : ATK Grosuplje, Zelena dvorana Puconci, 19:00, ZAPISNIKAR
06.04.2019 - 1A. DOL ženske - zelena skupina - 7. krog, ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
07.04.2019 - DEKLICE B liga - skupina E - 4. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
13.04.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 5. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, ZAPISNIKAR
14.04.2019 - KADETINJE B liga - skupina C - 4. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
12.05.2019 - DEKLICE zaključni - za 13. mesto, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR