Tadej Mesarič - delegacije 2014/2015

13.09.2014 - MAXIMUSOV TURNIR, OŠ I. MURSKA SOBOTA, 10:00, SODNIK

08.11.2014 - 3. DOL ženske, 3. krog, Kema Puconci II : Turbina, Zelena dvorana Puconci, 16:30, 1. SODNIK

09.11.2014 - STAREJŠE DEKLICE, Q-skI - 2. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR

15.11.2014 - 3. DOL ženske, 4. krog, ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec 2, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK

16.11.2014 - KADETI, Q-skD - 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
19.11.2014 - PANVITA POMGRAD : KUVAJT, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I., Murska Sobota, 19:45, 1. SODNIK
23.11.2014 - STAREJŠE DEKLICE, Q-skI - 3. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
29.11.2014 - 3. DOL ženske, 6. krog , ŽOK Ljutomer : Kema Puconci II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
06.12.2014 - MINI - DEKLICE, 1. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
06.12.2014 - 2. DOL ženske, 7. krog, ŽOK Sobota : Celje, OŠ II., Murska Sobota, 17:00, ZAPISNIKAR
07.12.2014 - STAREJŠE DEKLICE, Q-skI - 4. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
11.12.2014 - MEDOBČINSKO STAREJŠI DEČKI, OŠ I., Murska Sobota,12:10, SODNIK 
13.12.2014 - MALA DEKLICE - 1. krog, turnir »14«, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
13.12.2014 - 3. DOL ženske, 8. krog , ŽOK Ljutomer : Mežica, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
16.12.2014 - Medobčinsko tekmovanje v odbojki za st.deklice., OŠ Kapela, 12:00, SODNIK
20.12.2014 - MINI - DEKLICE, 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
07.01.2015 - ŠOLSKA DOS, OŠ I., Murska Sobota, 12:15, SODNIK
10.01.2015 - PANVITA POMGRAD : CALCIT VOLLEYBALL, PRIJATELJSKA TEKMA, OŠ I., Murska Sobota, 17:30, 2. SODNIK
17.01.2015 - MINI - DEKLICE - Pomurje, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
24.01.2015 - 3. DOL moški, 11. krog, OK Radenci : GOKOP Fram, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
31.01.2015 - 1. DOL moški,1M-M - 3. krog , Panvita Pomgrad : ACH Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
07.02.2015 - MALA DEKLICE - 1. krog - za mesta, turnir »69«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 9:00, SODNIK
08.02.2015 - STAREJŠE DEKLICE - B liga - skupina H, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK 
14.02.2015 - MINI - DEKLICE, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
14.02.2015 - 3. DOL ženske, 14. krog, ŽOK Ljutomer : Pohorje Volley, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
21.02.2015 - 1. DOL moški, 1M-M - 7. krog , Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
07.03.2015 - MALA DEKLICE - 4. krog - repasaž, turnir »51« , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
07.03.2015 - 3. DOL moški, 16. krog, OK Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 20:00, 1. SODNIK 
14.03.2015 - MINI DEKLICE - ze mesta - 1. krog, turnir »22«, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
14.03.2015 - 3. DOL moški, 17. krog, OK Radenci : PRO Volley, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
21.03.2015 - 1. DOL moški, 1. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
22.03.2015 - KADETINJE - B liga SKUPINA D, 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
28.03.2015 - MINI DEČKI - drugi del - 3. krog - repasaž, turnir »22«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
28.03.2015 - 1. DOL moški, 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.04.2015 - MALA DEČKI - 4. krog, turnir »27«, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK