Tadej Mesarič - delegacije 2015/2016

12.08.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita-Pomgrad : Kitajska - OŠ I., Murska Sobota - 19:30 - 1. SODNIK
13.08.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita Pomgrad : Iran U21 - OŠ I., Murska Sobota - 19:30 - 1. SODNIK 
08.09.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita Pomgrad : Norveška - OŠ I., Murska Sobota - 18:30 - 1. SODNIK 
15.09.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA - Panvita Pomgrad : Sav. Arabija - OŠ., I. Murska Sobota - 19:00 - 2. SODNIK
21.09.2015 - Pokal 1. krog, Kema Puconci II : Svolley Vuzenica, Zelena dvorana Puconci, 18:30, 2. SODNIK 
26.09.2015 - Pokal  2. krog Kema Puconci : SIP Šempeter II, Zelena dvorana Puconci, 18:00, 1. SODNIK
27.09.2015 - STAREJŠI DEČKI - kvalifikacije - skupina A, 1. krog - 2. igrišči, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
11.10.2015 - STAREJŠE DEKLICE - kvalifikacije - skupina F, 1. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
24.10.2015 - 2. DOL ženske,  2. krog , ŽOK GM mobil Ptuj : ŽOK Ljutomer, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
28.10.2015 - Pokal 1/8 finala, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
07.11.2015 - 2. DOL ženske, 3. krog , ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
12.11.2015 - CEV Challenge cup, Panvita Pomgrad : Ethnikos Alexandoupolis, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.11.2015 - 2. DOL moški, 4. krog  Gokop Fram : Črna, OŠ Fram, 17:00, 2. SODNIK
15.11.2015 - STAREJŠE DEKLICE - kvalifikacije - skupina F, 2. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
21.11.2015 - 3. DOL ženske, 5. krog, Murania Lendava : Kema Puconci II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 16:00, 2. SODNIK
21.11.2015 - 3. DOL moški, 5. krog , Radenci : Hoče mladi, ŠD Radenci, 20:00, 1. SODNIK
28.11.2015 - 3. DOL ženske, 6. krog , Prevalje II : Formis II, ŠD Prevalje, 15:30, 2. SODNIK
28.11.2015 - 2. DOL ženske, 6. krog, Prevalje : Benedikt, ŠD Prevalje, 18:30, 2. SODNIK
29.11.2015 - KADETINJE - kvalifikacije - skupina B, 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK 
04.12.2015 . 2. DOL ženske, 7. krog , ŽOK GM mobil Ptuj : Prevalje, ŠD Gimnazija Ptuj, 19:30, 2. SODNIK
05.12.2015 - 3. DOL ženske, 7. krog , Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
12.12.2015 - 2. DOL moški, 8. krog , Gokop Fram : SEP Mokronog, OŠ Fram, 17:00, 2. SODNIK
18.12.2015 - 2. DOL ženske, 9. krog , Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja, Draš center, Maribor, 14:00, 2. SODNIK
19.12.2015 - MINI - deklice – POMURJE, 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
19.12.2015 - 3. DOL ženske, 9. krog , Kema Puconci II : M.Sobota, Zelena dvorana Puconci, 15:00, 2. SODNIK
19.12.2015 - 2. DOL ženske, 9. krog , ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
09.01.2016 - MINI - deklice – POMURJE, 3. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
15.01.2016 - 2. DOL ženske, 10. krog, Nova KBM Branik II : Swatycomet Zreče, Draš center, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
16.01.2016 - 2. DOL ženske, 10. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
20.01.2016 - 2. DOL ženske, 11. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK GM mobil Ptuj, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
30.01.2016 - 2. DOL ženske, 12. krog, Prevalje : Swatycomet Zreče, ŠD Prevalje, 18:30, 2. SODNIK 
05.02.2016 - 2. DOL ženske, 13. krog, Benedikt : Nova KBM Branik II, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
06.02.2016 - 3. DOL ženske, M.Sobota : Prevalje II, OŠ II., Murska Sobota, 18:00, 1. SODNIK
27.02.2016 - 2. DOL ženske, 15. krog, ŽOK Ljutomer : ŽOK Mislinja, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
12.03.2016 - MINI - deklice - finalni del - 1. krog, turnir »2«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
13.03.2016 - STAREJŠI DEČKI - B LIGA- SKUPINA A, 3. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
16.03.2016 - 1. DOL moški, modra - 8. krog , Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
03.04.2016 - STAREJŠI DEČKI - B LIGA- SKUPINA A, 4. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
06.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
09.04.2016 - 3. DOL ženske, 17. krog, Kema Puconci II : Prevalje II, Zelena dvorana Puconci, 16:00, 1. SODNIK
10.04.2016 - KADETINJE - A LIGA - vzhod A, 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
13.04.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Triglav Kranj, 18:00, LINIJSKI SODNIK
16.04.2016 - 3. DOL moški, 18. krog, Radenci : ŠD Braslovče, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
17.04.2016 - STAREJŠE DEKLICE - VZHOD A, 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
20.04.2016 - 1. DOL moški, 2. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
27.04.2016 - 1. DOL moški, 1. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
04.05.2016 - 1. DOL moški, 3. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
14.05.2016 - MINI - deklice - za mesta - vzhod, 4. krog, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
21.05.2016 - mala odbojka Ž, finale, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
28.05.2016 - st. dečki, finale, za 5. mesto, ŠD Ekon.šola M.Sobota, 12:00, SODNIK