Tadej Mesarič - delegacije 2016/2017

28.09.2016 - Pokal moški - 2. krog, Blok&Batina Radenci : Svolley Vuzenica, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN - HAOK Mladost Zagreb: SK Posojilnica Aich Dob, OŠ I., Murska Sobota, 16:30, 2. SODNIK
01.10.2016 - AVTO RAJH OPEN - Panvita Pomgrad : OK Maribor , OŠ I., Murska Sobota, 19:00, 1. SODNIK
08.10.2016 - 1. DOL moški - 1. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball, OŠ I., Murska Sobota,19:00, LINIJSKI SODNIK 
09.10.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 1. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
15.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 2. krog, Svolley Vuzenica : Braslovče, OŠ Vuzenica, 18:00, 1. SODNIK
19.10.2016 - Pokal ženske - 2. krog, Murania Lendava : Celje, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
22.10.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Ljutomer, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
26.10.2016 - Pokal moški - 1/8 finala - 2. tekma, Radenci : Calcit Volleyball, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
28.10.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 4. krog , M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK
11.11.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog , M.Sobota : KLS Ljubno, OŠ II., Murska Sobota, 19:15, 1. SODNIK
12.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Kostmann Sl.Gradec, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
13.11.2016 - KADETINJE kva. - skupina "I" - 3. krog , ŠD ŠIC Ljutomer, 11:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
19.11.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, Benedikt : ŽOK Ljutomer, ŠD Benedikt, 18:00, 2. SODNIK
26.11.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 8. krog , Radenci : Ljubljana volley II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
03.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, Svolley Vuzenica : ŽOK Ljutomer, OŠ Vuzenica, 18:00, 2. SODNIK
03.12.2016 - 3. DOL moški - vzhod - 9. krog , Svolley Vuzenica : Slovenska Bistrica, OŠ Vuzenica, 20:00, 1. SODNIK
04.12.2016 - DEKLICE kva. - skupina "C" - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 9:00, SODNIK
10.12.2016 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Braslovče : Kajuh Šoštanj, OŠ Braslovče, 17:30, 2. SODNIK
10.12.2016 - 2. DOL moški - 10. krog, ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica, OŠ Braslovče, 19:30, 1. SODNIK
11.12.2016 - KADETI kva. - skupina "A" - 4. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK  - ZAPISNIKAR
16.12.2016 - 2. DOL moški - 11. krog, PRO Volley : Špan Brezovica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
17.12.2016 - mini odbojka Pomurje - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.12.2016 - 3. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 1. SODNIK
07.01.2017 - mini odbojka Pomurje - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK  - ZAPISNIKAR
15.01.2017 - st. deklice, 1. krog , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK
21.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 12. krog, Benedikt : Kajuh Šoštanj, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
28.01.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 13. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
03.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Celje : Nova KBM Branik II, ŠD SŠGT, Celje, 19:00, 1. SODNIK
05.02.2017 - KADETI "B" liga -skupina A - 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
10.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Kema Puconci II : Turbina, Zelena dvorana Puconci, 19:00, 1. SODNIK
11.02.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, Benedikt : Svolley Vuzenica, ŠD Benedikt, 18:00, 1. SODNIK
24.02.2017 - 2. DOL moški - 17. krog, PRO Volley : National Žirovnica, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
25.02.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 17. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 18:00, 2. SODNIK
04.03.2017 - mini odbojka deklice - 2. krog - za mesta - turnir »E«, Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
04.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, ŽOK Ljutomer : Benedikt, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
05.03.2017 - ST.DEKLICE "A" liga - vzhod - A - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
11.03.2017 - mala odbojka deklice - finalni del - 1. krog - turnir »2«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
11.03.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Kajuh Šoštanj, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
19.03.2017 - KADETINJE "A" liga - vzhod A - 5. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
24.03.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 20. krog, M.Sobota : Turbina, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 1. SODNIK
25.03.2017 - mala odbojka 3. krog - za mesta - turnir »28«, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
25.03.2017 - 2 .DOL moški - 20. krog, SiPlayer Fram : Črnuče ACH II, OŠ Fram, 17:00, 2. SODNIK
01.04.2017 - mini odbojka 2. krog - repasaž - turnir »10«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
08.04.2017 - mala odbojka 4. krog - za mesta - turnir »40« , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
08.04.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 22. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 16:00, 1. SODNIK
09.04.2017 - ST.DEKLICE "A" liga - vzhod - A - 6. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
23.04.2017 - kadeti polfinale - polfinale »B«, VŠD Hoče, 14:00, SODNIK
13.05.2017 - mala odbojka deklice - za 5. mesto, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR