Tadej Mesarič - delegacije 2017/2018

23.09.2017 - AVTO RAJH OPEN, PANVITA POMGRAD : OK MARIBOR, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 2. SODNIK
23.09.2017 - AVTO RAJH OPEN, Fino Kaposvar SE - Ason Orange Volley, OŠ I., Murska Sobota, 14:30, 1. SODNIK
07.10.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 1. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00,  SODNIK
07.10.2017- 1. DOL moški - 1. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
14.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 1. krog, ŽOK Ljutomer : Benedikt, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
18.10.2017 - Pokal moški - 4. krog, Radenci : Fram, ŠD Radenci, 19:00, 2. SODNIK
20.10.2017 - 2. DOL moški - 2. krog, PRO Volley : Korvolley, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
21.10.2017 - 1. DOL moški - 3. krog, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
22.10.2017 - KADETI kvalifikacije - skupina D - 1. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
28.10.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 3. krog, ŽOK Ljutomer : Mozirje, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 2. SODNIK
02.11.2017 - Pokal ženske - 1/8 finala - 1. tekma, Kema Puconci : ŽOK GSV Zava Ptuj, Zelena dvorana Puconci, 18:00, ZAPISNIKAR
03.11.2017 - 2. DOL moški - 4. krog, PRO Volley : SIP Šempeter, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 1. SODNIK
04.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 4. krog, Swatycomet Zreče : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
05.11.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
08.11.2017 - Pokal moški - 1/8 finala - 1. tekma, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, 2. SODNIK
11.11.2017 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 1. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
11.11.2017 - ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 2. SODNIK
18.11.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Prevalje II : Uniforest, ŠD Prevalje, 15:30, 2. SODNIK
18.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 6. krog, Prevalje : Braslovče, ŠD Prevalje, 18:30, 1. SODNIK
19.11.2017 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina C - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
25.11.2017 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
01.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, Murania Lendava : Kajuh Šoštanj, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
02.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, ŽOK Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 20:00, 1. SODNIK
09.12.2017 - mini odbojka 1. krog - turnir »J« , Dvojezična OŠ, Lendava, 10:00, SODNIK
09.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 9. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Prevalje, ŠD Gimnazija Ptuj, 17:30, 1. SODNIK
15.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
16.12.2017 - mala odbojka dečki - 1. krog - turnir »7«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
16.12.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Swatycomet Zreče : KLS Ljubno, ŠD Zreče, 19:00, 2. SODNIK
20.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 11. krog, Murania Lendava : Formula Formis III, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
22.12.2017 - 2. DOL moški - 11. krog, PRO Volley : Črnuče ACH II, OŠ L.Štuklja, Maribor, 20:00, 2. SODNIK
14.01.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 1. krog , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
27.01.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Radenci : Hoče II, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
28.01.2018 - KADETINJE "B" liga - skupina "H" - 1. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
07.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, ŽOK Sobota : Mežica, OŠ II., Murska Sobota, 19:30, 2. SODNIK
10.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, 2. SODNIK
11.02.2018 - KADETINJE "A" liga - vzhod "A" - 3. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.02.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
17.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 16. krog, Nova KBM Branik II : Braslovče, Tel. pod V tribuno, LV, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
17.02.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 14. krog, Fram II : SIP Šempeter II, OŠ Fram, 19:30, 2. SODNIK
23.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 17. krog, ŽOK GSV Zava Ptuj : Celje, ŠD Gimnazija Ptuj, 20:00, 2. SODNIK
24.02.2018 - 2. DOL moški - 17. krog, ŠD Braslovče : Črnuče ACH II, OŠ Braslovče, 19:30, 1. SODNIK
02.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 18. krog, Murania Lendava : Korvolley B, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
03.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 18. krog, Swatycomet Zreče : Korvolley A, ŠD Zreče, 19:00, 1. SODNIK
04.03.2018 - DEČKI "B" liga - skupina "B" - 3. krog, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
10.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, Celje : Swatycomet Zreče, ŠD SŠGT, Celje, 18:00, 2. SODNIK
11.03.2018 - KADETI "A" liga - vzhod - 5. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
13.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 14. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 2. SODNIK
16.03.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Murania Lendava : Uniforest, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, 1. SODNIK
17.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 20. krog, Prevalje : ŽOK GSV Zava Ptuj, ŠD Prevalje, 18:30, 2. SODNIK
18.03.2018 - DEKLICE "B" liga - skupina "C" - 5. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
24.03.2018 - mala odbojka deklice - 1. krog - za mesta - turnir »3«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
24.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 21. krog, ŽOK Ljutomer : Braslovče, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 19:00, 1. SODNIK
25.03.2018 - KADETINJE "A" liga - vzhod "A" - 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
31.03.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 6. krog, OŠ III, Murska Sobota, 10:00, SODNIK
31.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 22. krog, Nova KBM Branik II : KLS Ljubno, Draš center, Maribor, 16:00, 1. SODNIK
07.04.2018 - mala odbojka deklice - 2. krog - finalni del - turnir »6« , Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
08.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 3. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 18:00, LINIJSKI SODNIK
21.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
06.05.2018 - st. dečki polfinale - »B«, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK