Žan Stajnko - delegacije 2017/2018

11.10.2017 - Pokal ženske - 3. krog, ŽOK Ljutomer : KLS Ljubno, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, ZAPISNIKAR
05.11.2017 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina B - 1. krog, ŠD Radenci, 10:00, ZAPISNIKAR
11.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 5. krog, ŽOK Ljutomer : KLS Ljubno, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
18.11.2017 - 3. DOL moški - vzhod - 5. krog, Radenci : Maribor II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
19.11.2017 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina B - 2. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
25.11.2017 - 2. DOL ženske - vzhod - 7. krog, ŽOK Ljutomer : Prevalje, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
02.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 8. krog, ŽOK Sobota : Črna, OŠ II., Murska Sobota, 20:00, ZAPISNIKAR
03.12.2017 - KADETINJE kvalifikacije - skupina I - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, ZAPISNIKAR
09.12.2017 - mini odbojka 1. krog - turnir »K«, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
15.12.2017 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Murania Lendava : Turbina, Dvojezična sr.šola, Lendava, 19:00, ZAPISNIKAR
14.01.2018 - DEČKI "B" liga - skupina "B" - 1. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
20.01.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 10. krog, Radenci : SIP Šempeter II, ŠD Radenci, 19:00, ZAPISNIKAR
27.01.2018 - mala odbojka deklice-prvi del-Pomurje - 4. krog, OŠ II., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
07.02.2018 - 1. DOL moški - 15. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
10.02.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 15. krog, ŽOK Ljutomer : Celje, ŠD ŠIC Ljutomer, 20:00, ZAPISNIKAR
11.02.2018 - KADETI "B" liga - skupina "B" - 3. krog, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, ZAPISNIKAR
17.02.2018 - 1. DOL moški - 17. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
03.03.2018 - 1. DOL moški - modra skupina - 1. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
10.03.2018 - 2. DOL ženske - vzhod - 19. krog, ŽOK Ljutomer : S volley, ŠD ŠIC Ljutomer, 19:00, ZAPISNIKAR
14.03.2018 - 1. DOL ženske - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Roto-Kema Puconci : Formula Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:00, LINIJSKI SODNIK
18.03.2018 - DEKLICE "A" liga - vzhod "A" - 5. krog , OŠ I., Murska Sobota, 10:00, ZAPISNIKAR
24.03.2018 - mala odbojka dečki - 3. krog - repasaž - turnir »24«, ŠD Radenci, 11:00, ZAPISNIKAR
24.03.2018 - 1. DOL moški - modra skupina - 4. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
28.03.2018 - 1. DOL moški - modra skupina - 5. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
31.03.2018 - DEČKI "A" liga - vzhod - 6. krog, OŠ I., Murska Sobota, 10:00, SODNIK
05.04.2018 - ŠOLSKA DOS MINI ODBOJKA, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 13:00, SODNIK
07.04.2018 - Dinijev memorial, ŠD Radenci, 10:00, SODNIK
07.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - 1/4 finale, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
11.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 1. tekma - 1/2 finale, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 20:00, LINIJSKI SODNIK
15.04.2018 - mala odbojka dečki - 2. krog - za mesta - turnir »34«, OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
21.04.2018 - 1. DOL moški - končnica - 2. tekma - za 3. mesto, Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
12.05.2018 - mala odbojka deklice - polfinale - turnir »11« , ŠD Ekon.šola M.Sobota, 10:00, SODNIK