Žan Stajnko - delegacije 2018/2019

04.09.2018 - PRIJATELJSKE TEKME, Roto Kema Puconci: Formis, Zelena dvorana Puconci, 19:15, SODNIK
06.10.2018 - MLADINKE 1/8 finala - skupina “8C, Zelena dvorana Puconci, 10:00, ZAPISNIKAR
07.10.2018 - ST. DEČKI kvalifikacije - skupina C - 1. krog , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK ZAPISNIKAR
14.10.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 2. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
27.10.2018 - 3. DOL ženske - vzhod - 2. krog, Murania Lendava : Mežica, Dvojezična sr.šola, Lendava, 15:30, 1. SODNIK
03.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 4. krog, Radenci : Hoče II, ŠD Radenci, 19:00, 1. SODNIK
04.11.2018 - MLADINCI 1/4 finala - skupina “4A”, OŠ I., Murska Sobota, 9:30, SODNIK  ZAPISNIKAR
10.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 5. krog, Panvita Pomgrad II : TAB Mežica, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK
11.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 3. krog, Zelena dvorana Puconci, 10:00, SODNIK
17.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 6. krog, Radenci : Panvita Pomgrad II, ŠD Radenci, 16:00, 2. SODNIK
18.11.2018 - KADETINJE kvalifikacije - skupina B - 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
24.11.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 7. krog, Panvita Pomgrad II : SIP Šempeter II, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, 2. SODNIK
25.11.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina F - 4. krog, Dvojezična sr.šola, Lendava, 10:00, SODNIK
01.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 8. krog, Panvita Pomgrad II : Maribor II, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK
01.12.2018 - 1. DOL moški - 8. krog, Panvita Pomgrad : Calcit Volley, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
15.12.2018 - 3. DOL moški - vzhod - 10. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 14:00, 1. SODNIK
15.12.2018 - 1. DOL moški - 10. krog, Panvita Pomgrad : Maribor, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
16.12.2018 - ST. DEKLICE kvalifikacije - skupina E - 5. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
19.01.2019 - MALA ODBOJKA deklice - Pomurje - 4. krog , Dvojezična sr.šola, Lendava, 9:00, SODNIK
19.01.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 11. krog, Panvita Pomgrad II : Fužinar II Sij Metal, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK 
19.01.2019 - 1. DOL moški - 12. krog, Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
26.01.2019 - MINI ODBOJKA dečki - 1. krog - turnir »3« , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK
26.01.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 10. krog, Murania Lendava : Korvolley_Kostmann, Dvojezična sr.šola, Lendava, 17:00, 2. SODNIK
27.01.2019 - DEKLICE A liga - vzhod B - 2. krog , OŠ II., Murska Sobota, 10:00, SODNIK - ZAPISNIKAR
02.02.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 13. krog, Panvita Pomgrad II : Radenci, OŠ I., Murska Sobota, 14:00, 2. SODNIK
02.02.2019 - 1. DOL moški - 14. krog, Panvita Pomgrad : Krka, OŠ I., Murska Sobota, 17:00, LINIJSKI SODNIK
09.02.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 14. krog, Radenci : TAB Mežica, ŠD Radenci, 19:30, 1. SODNIK
16.02.2019 - 1. DOL moški - 16. krog, Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
02.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 15. krog, Panvita Pomgrad II : Korvolley Mislinja, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK
02.03.2019 - 1. DOL moški - 18. krog, Panvita Pomgrad : Hoče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
09.03.2019 - MINI ODBOJKA deklice - 2. krog - turnir »2H« , ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
10.03.2019 - DEKLICE B liga - skupina E - 3. krog , OŠ III, Murska Sobota, 10:00, SODNIK
16.03.2019 - 2. DOL moški - zelena skupina - 1. krog, Panvita Pomgrad : Črnuče, OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
23.03.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 18. krog, Panvita Pomgrad II : SIP Šempeter II, OŠ Beltinci, 14:00, 1. SODNIK
30.03.2019 - 3. DOL ženske - vzhod - 18. krog, Murania Lendava : Prevalje II, Dvojezična sr.šola, Lendava, 15:30, 1. SODNIK
30.03.2019 - 1. DOL moški - zelena skupina - 3. krog, Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica,OŠ I., Murska Sobota, 19:00, LINIJSKI SODNIK
31.03.2019 - KADETINJE B liga - skupina C - 3. krog, ŠD ŠIC Ljutomer, 10:00, SODNIK
06.04.2019 - 3. DOL moški - vzhod - 20. krog, Panvita Pomgrad II : Radenci, OŠ I., Murska Sobota, 16:00, 1. SODNIK
07.04.2019 - DEKLICE B liga - skupina B - 4. krog , OŠ I.Cankar, Ljutomer, 10:00, SODNIK